Seiko Kinetic
Odpowiedz do tematu

:
Na allegru jest taki sportowo-elegancik z szafirem na 5M63 w dobrej cenie.

http://allegro.pl/seiko-n...html#tabsAnchor

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
tylko jakoś zdjęcia nie odpalają :cry:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
tylko jakoś zdjęcia nie odpalają :cry:



Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-04-15, 19:32, w całości zmieniany 1 raz
:
tylko to jedno to mi sie otwiera ale reszta sztuk 4 już nie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Blaz
[Usunięty]
:
Ja przeniosę ten temat do japońskich, bo jest zbyt monolityczny jak na ten dział. :wink:

:
kurcze, musze przyznac, ze swietny ten co mnihu wyszukal!

:
Jakby był na bransie to był mój. Kliknąłeś? Bo sprzedany już.

Ostatnio zmieniony przez mnihu 2012-04-15, 19:53, w całości zmieniany 1 raz
„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
Ale się sprzedał...
Ciekawe, kto kupił :cool:

:
ooo, ktos go juz kliknal :cry:

:
Ciekawe czy ktoś ze śledzących temat :cool:

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
czy ktos widzial ten model na zywo? wydaje sie bardzo fajny

:
mnihu napisał/a:
Ciekawe czy ktoś ze śledzących temat :cool:


i jak się ujawni to bana mu :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cytat:
i jak się ujawni to bana mu :mrgreen:


No kuna czekamy , który to zakup zrobił no :evil:

:
A może krok dalej i SBCZ011 :idea: To już nieco wyższa półka ..

FILMIK









Np TUTAJ KLIK

:
swietny, ale nie dojrzalem do bateryjki za tyl, jedynie jak juz to Oceanus :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.