Seiko Kinetic
Odpowiedz do tematu

:
Na deklu masz komplet informacji,łącznie numerem seryjnym i katalogowym.

:
Panowie,

wracac mi do tematu i mi szukac po taniosci zołtaczka!!! :D SKA367

:
zbychuzbych napisał/a:
Ale może poważnie ktoś pomoże mi znaleść coś wiecej informacji na temat tego modelu ????

...a co więcej chciałbyś jeszcze widzieć, bo w zasadzie wszystko już zostało powiedziane (napisane) -----> klik, co do wymiany aku to już Alamo napisał o kosztach, więc co jeszcze chciałbyś wiedzieć? Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czegoś co będziesz mógł umieścić w formułce na Allegro, to raczej się nie doczekasz.

:
To model bardzo ciężki do kupienia, w zasadzie kolekcjonerski. Był przydzielany służbowo wszystkim nijna słuzącym na pancerniku międzygalaktycznym Yamato. Gdzieś znajdę instrukcję, bo bez niej to lipa jest ciężko aktywować moduł telepotacji.
Resztę powie pan Spock, ale to dopiero jak osiągnie warp 7. Z zasady osiąga go koło 15.30, no chyba że są imieniny jego szwagra - to o 15.30 ma już warp 10, i mało jest rozmowny.

:
ALAMO napisał/a:
To model bardzo ciężki do kupienia, w zasadzie kolekcjonerski. Był przydzielany służbowo wszystkim nijna słuzącym na pancerniku międzygalaktycznym Yamato. Gdzieś znajdę instrukcję, bo bez niej to lipa jest ciężko aktywować moduł telepotacji.
Resztę powie pan Spock, ale to dopiero jak osiągnie warp 7. Z zasady osiąga go koło 15.30, no chyba że są imieniny jego szwagra - to o 15.30 ma już warp 10, i mało jest rozmowny.


:mrgreen: :mrgreen:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
ALAMO napisał/a:
To model bardzo ciężki do kupienia, w zasadzie kolekcjonerski. Był przydzielany służbowo wszystkim nijna słuzącym na pancerniku międzygalaktycznym Yamato. Gdzieś znajdę instrukcję, bo bez niej to lipa jest ciężko aktywować moduł telepotacji.
Resztę powie pan Spock, ale to dopiero jak osiągnie warp 7. Z zasady osiąga go koło 15.30, no chyba że są imieniny jego szwagra - to o 15.30 ma już warp 10, i mało jest rozmowny.


a to nie jest przypadkiem wersja cywilna, pozbawiona modułu teleportacji?? Różni się od tej przydziałowej nieco detalami tarczy :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Cywilny , bo nie ma na tarczy odznaki federacji ;)

:
...wuja się tam znacie - jak wół na tarczy stoi Indicator więc się można indicować co oznacza w normalnym przełożeniu teleportacja

:
Może Torsen ma taki zegarek ? To by tłumaczyło największą tajemnicę 2011 roku :!:

:
Na 100% wersja wojskowa. Te wahadełko co widać przez szybkę na deklu, jak się zaczyna obracać to zagina czasoprzestrzeń i dochodzi wtedy do teleportacji. Wersja cywilna zamiast wahadełka miała trapez.

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
ALAMO napisał/a:
Może Torsen ma taki zegarek ? To by tłumaczyło największą tajemnicę 2011 roku :!:

...o to to







...czasami mi też by się przydał, więc może jednak odkupię od kolegi :roll:

:
O tym trapezie to nie wiedziałem.
Czyli ja miałem wersję cywilną.
Raz nim pizgłem o framugę, i się z trapezu zrobiło musi wahadełko, bo mnie teleportowało.

:
:mrgreen: No i na wersję wojskową trza mieć pozwolenie wydane przez admirała floty. Bez tego pozwolenia można dostać karę 77 i pół dnia pobytu w ciężkim więzieniu na Plutonie.

„Nie, to nasz dyrektor. On tak codziennie, rano i przed południem. Objeżdża biuro. – Ale ten hałas...na czym on jeździ? - Na wrotkach, żeby prędzej. W ten sposób zyskuje 26 i pół minuty dziennie.”
:
Serce rośnie jak widzę jakie wszystkie chlopaki chętne do pomocy :!:

:
no co, chociaż jeden merytoryczny wątek tutaj :razz: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.