Dekielek - otwarcie
Odpowiedz do tematu

: Dekielek - otwarcie
Witam przede wszystkim:-)
I od razu mam pytanie. Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch Parnisów a'la PAM.
Jeden niestety strasznie późni i wymaga ustawienia. I tutaj mam problem. Czy dekielki są zakręcane, czy wciskane? Nie chciałbym uszkodzić dekla na początku zabawy...
Pozdrawiam :)

:
zapewne zakrecane

:
Z_bych napisał/a:
Witam przede wszystkim:-)
I od razu mam pytanie. Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch Parnisów a'la PAM.
Jeden niestety strasznie późni i wymaga ustawienia. I tutaj mam problem. Czy dekielki są zakręcane, czy wciskane? Nie chciałbym uszkodzić dekla na początku zabawy...
Pozdrawiam :)

Z_bych - jeśli to Parnisy, to będą na bank zakręcane. Kup gumową piłeczkę i kręć.
A przy okazji:
- EDIT: (witamy się w odpowiednio do tego celu pomyślanym wątku) - po lustracji zwracam honor, przywitałeś się należycie :grin: .
- temat ten raczej do "warsztatu", czego wiedzieć nie musisz, ale od czego są modzi :grin: .
- w warsztacie przeczytasz więcej o odkręcaniu, zakręcaniu i ustawianiu.
A teraz witaj i wsiąkaj, bo warto.

Ostatnio zmieniony przez Borewicz 2012-05-15, 09:51, w całości zmieniany 1 raz
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Dzięki póki co za info. Parnisy są nowe, piszę sobie recenzję, bo to zegarki w sumie całkiem mi do tej pory nie znane. Za czas jakiś obiecuję maznąć kilka słów od "nowego" i "zielonego" po pierwszych testach.
Tak się zastanawiam, bo nie chciałbym uszkodzić na dzień dobry tego późniącego się - czy tak "na oko" mam szansę poznać, czy dekiel jest wciskany, czy zakręcany? Bo tak mnie dziwi trochę "wodoszczelność" 3 ATM przy zakręcanym deklu i zakręcanej koronce?

:
Pamiętaj że wodoszczelność podana przez majfrienda też jest "na oko", w niektórych spokojnie popływasz, a z innych zrobisz akwarium pod kranem.
A o ile się nie mylę, to Parnis nie robi PAMów z wciskanym deklem, ergo - są zakręcane.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.