Herc 196BK
Odpowiedz do tematu

reimar
[Usunięty]
: Herc 196BK
Pochwalę się jako że nie ma na forum takiego modelu to wrzucę kilka fotek. Zegarek kupiłem na próbę bo po pierwsze nie wiedziałem czy będzie mi pasował taki zegarek a po drugie 40 $ wraz z przesyłką to nie żaden majątek.












:
He he he, "prawie" jak Parnis, z pewnością wart swojej ceny, wygląda fajnie.

:
Jak się sprawuje mechanizm ?

reimar
[Usunięty]
:
na razie ok ale mam go zaledwie 2 dni więc wiele nie powiem.

:
Ze zdjęć wyglą całkiem ładnie i cena dobra

Gratuluje nabytku ! i niech się dobrze nosi !

reimar
[Usunięty]
:
Dziękować, docelowo chciałbym maryśkę 44mm GMT a Herc dał mi możliwość sprawdzenia czy mi taki zegarek pasuje :)

:
A toto stalowe jest czy chromowany szajsmetal jak większość z tej zacnej stajni :wink: ?

:
W Herzach najmniej podoba mi się to logo i nazwa... na tarczy zawsze jakoś tak słabo to wygląda :? .

:
pawwel napisał:
W Herzach najmniej podoba mi się to logo i nazwa...




oj tak. Może to jest czepianie się, ale dyskomfort zawsze jakiś. Poza tym jednak zegareczek naprawdę niczego sobie po fotkach sądząc

Darecki
[Usunięty]
:
Mi się fotki podobają a i zegarek niezły :wink: i pasiorek Redy ładny i klawiaturka ładna, o podkładce nie wspomnę. No wsio wsio gratulejszyn :P

reimar
[Usunięty]
:
ALAMO napisał:
A toto stalowe jest czy chromowany szajsmetal jak większość z tej zacnej stajni :wink: ?
wygląda stalowo na www napisali 100% steel nie wiem jak sprawdzić a przecież drapać nie będe :)
darekmp3 napisał:
Mi się fotki podobają a i zegarek niezły Wink i pasiorek Redy ładny i klawiaturka ładna, o podkładce nie wspomnę. No wsio wsio gratulejszyn Razz
:oops:

Blaz
[Usunięty]
:
Rzeczywiście Herc przy tych zdjęciach bardzo poważnie wygląda i nabiera kolorytu tudzież smaczku. :D

szeryf
[Usunięty]
:
Mnie się zegareczek podoba! :) Kolor tarczy czarny czy brązowy? A w środku to może damski ST-6?

reimar
[Usunięty]
:
Tarcza czarna, mechanizm to chyba faktycznie st-6 przynajmniej na pierwszy rzut oka nie widzę różnic.

:
Pytanie w czyim wykonaniu, jesli oryginał to będzie Pan zadowolony zapewne :wink:



Crayzee ostatnio się najarał na dwa takie z Jebaja. Werki, okzało się po chwili, ST25 w obu, natomiast w dwóch KRAŃCOWYCH wykonaniach! Jeden wyglądał jak z Parnisa, natomiast drugi ... na pierwszy rzut oka stwierdziłem że to klon Miyoty! Okropieństwo - zero jakichkolwiek zdobień, tylko część wahnika groszkowana. Tak szara,brzydka konserwa! Ciekawe czy to S-G robi rózne wersje, czy tłuką to chałupniczo ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.