Tarcza fff v. 2.0
Odpowiedz do tematu

ini
[Usunięty]
:
Skoro nowy projekt i do tego komercyjny to może np komplet ze wskazówkami do dużego Mako. Dość tani i popularny zegar a koperta fajna, można się pozbyć lewków przy okazji a patrząc na poziom Maxia prac prawdopodobnie o chętnych specjalnie nie trzeba się martwić ;) /wazelina mode off

rojo
[Usunięty]
:
Ciekawy pomysł :-)
Te nowe piątki pewnie będą drogawe na początku.

A co myślicie o takim:

:
ini napisał/a:
Skoro nowy projekt i do tego komercyjny to może np komplet ze wskazówkami do dużego Mako.

...w sumie dobry pomysł, ale w tym wypadku tarcza i wskazówki będą tylko i wyłącznie do tego modelu, a w przypadku Seiko, to tam w zasadzie jest pełna dowolność. Nawet, jak będziemy robić tarczę i ewentualne wskazówki pod dany model, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby komplet założyć do zupełnie innego, a w Mako tak się nie da ;) .

...też jestem zdania, żeby kombinować coś ze zwykłymi piątkami, bo i dostęp jest lepszy i wybór większy i pieniądzorów mniej będą kosztować ;) .

:
Hmmm...

no to może takiej piątki?:



:twisted: :razz:


albo takiej



:twisted: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2012-03-15, 11:45, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
...Segoy, jest w niej potencjał, można coś pokombinować, taka podobna do FiftyFathoms trochę :twisted: :razz:

Blaz
[Usunięty]
:
Szczerze? Poprzedniej fff nie kupiłem z dwóch powodów. Pierwszy to wiadomo, a drugi to taki, że się nadawała do imo potwornego zegarka. Może więc jednak mimo wszystko coś ZUPELNIE odmiennego? :twisted:

:
Blaz napisał/a:
a drugi to taki, że się nadawała do imo potwornego zegarka


A możesz trochę jaśniej? :roll:

Segoy
Blaz
[Usunięty]
:
Nie wszyscy pieją z zachwytu na widok tego Seiko. :cool:

rojo
[Usunięty]
:
Co zatem proponujesz odmiennego?

Blaz
[Usunięty]
:
Tarczę na 7sxx rzecz jasna. Albo na nowsze mechanizmy Seiko. Tak jak zresztą ww. czytelnicy proponowali.

Nawet może lepiej by było, żeby na nowsze mechanizmy Seiko... :cool: :lol:

:
ja chce do tego:

beceen | ***** ***
:
mi sie podoba ta, ktora rojo wklejal

ps: jaki ona ma ref ?

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-03-15, 14:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Karolewskiej napisał/a:
mi sie podoba ta, ktora rojo wklejal

ps: jaki ona ma ref ?


+ 1

Całkiem fajny

ini
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
ja chce do tego:
Obrazek


I zamiast wskazówek robić nowy wkład bezela ;)

:
SNZ389 chyba nie do kupienia

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.