Tarcza fff v. 2.0
Odpowiedz do tematu

:
w koncu sie przemoglem i zanabylem - w realu pieknie to wyglada, troszke szkoda wystajacej poza obrys godzinowej, ale ogolnie gra to wszystko bardzo ladnie :)



s

:
Cytat:
troszke szkoda wystajacej poza obrys godzinowej

...a to juz nie do mnie pretensje :twisted:

:
...strix, teraz tak patrzę, że to jest hiszpańska tarcza z nakładanymi indeksami - i Ty Brutusie przeciwko mnie :cry:

:
Maxio napisał/a:
Cytat:
troszke szkoda wystajacej poza obrys godzinowej

...a to juz nie do mnie pretensje :twisted:


Mistrzu, do Mistrza nikt nie ma pretensji, wiadomo wszak że zawiodła komunikacja na linii zlecający>podpier...jacy.....ykhym tego , no ...wykonawca.

:
Maxio, nie łam się
Każdy wie że pierwowzór był jeden.

FORZA Robert!
RK WRT
sylwek
[Usunięty]
:
strix, obetnij france :twisted: :mrgreen:

:
Maxio napisał/a:
...strix, teraz tak patrzę, że to jest hiszpańska tarcza z nakładanymi indeksami - i Ty Brutusie przeciwko mnie :cry:


Szczerze mowiac kupilem na kizi jak tylko sie pojawila bez glebszego wnikania w obrazki.
Licze, ze reke mi podasz jednak gdzies kiedys na zlocie... Ja wiem, ze projekt jest Twoj i nic tego nie zmieni.

pozdr
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-03-14, 10:31, w całości zmieniany 1 raz
:
strix napisał/a:
Licze, ze reke mi podasz jednak gdzies kiedys na zlocie...

...spoko maroko...

:
Strixu zazdraszczam - też kupiłem wczoraj ale ta tarcza, którą ktoś .... jednak wymiata. Niby wszystko to samo ale nakładane indeksy robią miazgę!!!

Skate or die!
:
Strixu nosisz podróby?
:-(

:
Santino napisał/a:
Strixu nosisz podróby?


:mrgreen: :lol: to dobre było :lol:

Ja robię drugie podejście do FFF. Pierwszego sprzedałem na wus. A tu znów tarcza maxiowa do wzięcia się pojawiła. I nie wytrzymałem. Już baza z mywatcheshub w drodze, pasek od nicka w drodze...
No i będzie na oryginalnej tarczy. Choć muszę przyznać, że nakładane indeksy faktycznie robią niezłe wrażenie :roll:
A może by tak zrobić reedycję? Wprowadzić kilka poprawek (tak żeby za obrys nie wystawało) wykorzystać ideę nakładanych indeksów.... z chłopakami z Gerlacha pogadać...
Co myślicie?

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2012-03-14, 10:52, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
Segoy napisał/a:
A może by tak zrobić reedycję?


+1

:
Segoy napisał/a:

A może by tak zrobić reedycję? Wprowadzić kilka poprawek (tak żeby za obrys nie wystawało) wykorzystać ideę nakładanych indeksów.... z chłopakami z Gerlacha pogadać...
Co myślicie?


+1000 dopieszczone pod wskazowki seiko, nieco powiekszone wszystkie indeksy odsuniete blizej krawedzi tarczy, obwodka dalej tak jak sie konczy minutowa. No i nakladene indeksy jak w tej "lewej" edycji.

s

:
strix napisał/a:
Segoy napisał/a:

A może by tak zrobić reedycję? Wprowadzić kilka poprawek (tak żeby za obrys nie wystawało) wykorzystać ideę nakładanych indeksów.... z chłopakami z Gerlacha pogadać...
Co myślicie?


+1000 dopieszczone pod wskazowki seiko, nieco powiekszone wszystkie indeksy odsuniete blizej krawedzi tarczy, obwodka dalej tak jak sie konczy minutowa. No i nakladene indeksy jak w tej "lewej" edycji.

s


+10³³ :mrgreen:

Skate or die!
:
prezesso79 napisał/a:
strix napisał/a:
Segoy napisał/a:

A może by tak zrobić reedycję? Wprowadzić kilka poprawek


+1000 dopieszczone pod wskazowki seiko,


+10³³ :mrgreen:


To moze oddzielny watek do lobbowanie za reedycja zalozymy? :mrgreen:
Na zachete jeszcze jedna fotka kalkulatorem zdzis ;)



s

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.