TAO Decentryk Black
Odpowiedz do tematu

:
CCM - był sztywny aż do mojej kuracji zmiękczającej przekazywanej z pokolenia na pokolenie :wink: I już ujdzie.

:
Fajna maszynka, naprawdę fajna, a i na ręcę całkiem nieźle wygląda! :D Swoją drogą, czy Jebajowiec zajmujący się sprzedażą tego cuda juz go nie wystawia czy to okresówki? Bo w wiekszości widzę tylko tę maszynkę w wersji ze złoceniami co mi nie szczególnie pasuje :D

:
Widzę go w ciągłej sprzedaży za zawrotną cenę $45 z przesyłką...

Od wczoraj zrobił +2 minuty. Nie jest to ST25, i to od razu widać :wink: Zobaczymy jak się dotrze!

:
DWIE MINUTY, wyrzuć go natychmiast to jest niedopuszczalne aby Chiński zegarek miał taka odchyłkę :wink:

:
Ale najpierw ci mam powiedzieć w którym śmietniku będzie :wink: ??

:
nie do śmietnika ! ja bym go ze złością wysłał pocztą --> szczegółowy adres podam w PW :)

:
Rudolf - najpierw zbyszke Longines, teraz moja Tao ... Wysypisko otwierasz :lol: ??

:
Trochę też jestem uzależniony od zegarków , ta skromnie napiszę :)

szeryf
[Usunięty]
:
Mnie się podoba! Gratuluję! :) Pod balansem widać chyba logo Dixmonta, więc to pewnie DG-3814.

:
Jest dokładnie tak jak mówisz.

Z ciekawostek - wahnik nie kręci się swobodnie, tylko ma takie "skoki" w których wyraźnie się lekko przyblokowuje - mniej więcej co 90 stopni. Śmiesznie to wygląda.

szeryf
[Usunięty]
:
ALAMO napisał:
wahnik nie kręci się swobodnie, tylko ma takie "skoki" w których wyraźnie się lekko przyblokowuje
W mojej Mewie jest podobnie...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.