Poprzedni temat «» Następny temat
noworuskie
Autor Wiadomość
sylwek
[Usunięty]

 #16  Wysłany: 2012-03-13, 20:40   

pmwas, jak dobrze poczytać fachmana :wink:
 
 
Eustachy 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2195
Skąd: z gór nizinnych
 #17  Wysłany: 2012-03-13, 20:48   

Moim zdaniem wyglądają jak zabawki dla dzieci a nie jak zegarki. Szczególnie ten pierwszy. Ale może się nie znam, bo jestem misiem o bardzo małym rozumku :mrgreen:
_________________
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
 
 
Machu 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 120 razy
Wiek: 37
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14302
Skąd: Gliwice
 #18  Wysłany: 2012-03-13, 20:57   

Mnie tam się podobają, ale fakt, ze ich design do subtelnych nie należy :wink: takie karykaturalne nieco, jakby projektant zostawił robote w polowie i olał dopracowanie detali....
 
 
Eustachy 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2195
Skąd: z gór nizinnych
 #19  Wysłany: 2012-03-13, 21:08   

Nie twierdzę , że są ładne albo brzydkie. To jest kwestia gustu.
Mnie nie chodzi o projekt a o ogólne wrażenie. Bije od nich aura taniego plastiku.
Może to trzeba obmacać i na rękę założyć bo fotki mogą przekłamywać rzeczywisty wygląd?
Ostatnio na Ukrainie widziałem Rolexa za 40 PLN. Sprawiał podobne odczucie wizualne.
_________________
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
 
 
pmwas 
Właściciel Pola Ryżowego
4-85


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2964
Skąd: Sosnowiec
 #20  Wysłany: 2012-03-13, 21:45   

Ten pierwszy ma tarczę z lumą (świeci cała) stąd może takie dziwne na pierwszy rzut oka wrazenie. Zresztą, tarcze nowych K-34 to typowo kwestia gustu - spotykam się z bardzo różnymi, jednak generalnie chyba dośc pozytywnymi odczuciami - nawet ta cięta na ruski szmelc część mojej rodziny ten zegarek lubi :)

http://pmwatch.republika.pl/k34_0.html

Inna sprawa, ze noszę go rzadko, bo pasek nato już sobie pieknie dekielek przepolerował, ale to nic - dekiel tam pal licho, natomiast obawaim się, że kanty też za chwilę mogą się zacząć błyszczeć, a ta matowa koperta naprawdę jest śliczna :)
_________________
Ну, погоди! :wkurzony:
 
 
Spam
[Usunięty]

 #21  Wysłany: 2012-03-13, 21:51   

Eustachy napisał/a:
Ostatnio na Ukrainie widziałem Rolexa za 40 PLN. Sprawiał podobne odczucie wizualne.



...to żeś Panie pojechał po rusofilach jak Helga po her Fliku... :lol:
 
 
sylwek
[Usunięty]

 #22  Wysłany: 2012-03-13, 21:54   

Spam, nie pindol Panie ,, nie od dzis wiadomo że na Ukrainie jest zagłębie podróbkarskie, tzn sklepów z tandetą dostatek :wink:
 
 
Spam
[Usunięty]

 #23  Wysłany: 2012-03-13, 21:58   

sylwek napisał/a:
Spam, nie pindol Panie ,, nie od dzis wiadomo że na Ukrainie jest zagłębie podróbkarskie, tzn sklepów z tandetą dostatek :wink:


...sylwek o czym ty mówisz :shock: ... tam sklepów nie ma... oni to wyrabiają po stodołach jak szwardzwaldscy chłopi koszerne zegary ścienne... :mrgreen:
 
 
sylwek
[Usunięty]

 #24  Wysłany: 2012-03-13, 22:04   

Spam, znaczy :roll: kłalyta taka :?:
 
 
Spam
[Usunięty]

 #25  Wysłany: 2012-03-13, 22:05   

sylwek napisał/a:
Spam, znaczy :roll: kłalyta taka :?:


...wybieraj... :twisted: --->http://aukro.ua/muzhskie-chasy-105259
 
 
sylwek
[Usunięty]

 #26  Wysłany: 2012-03-13, 22:09   

Spam, a ,że tak spytam :?: nie dałoby sie znaleźć w tych ichnich stodołach takiego zegareczka ,co by miał prawdziwie stalową kopertkę :?: tak żeby to móc wykorzystać do szczytnego celu jakiego :roll: :?:
 
 
Spam
[Usunięty]

 #27  Wysłany: 2012-03-13, 22:12   

...nie mam pojęcia... ja tam się jedynie w K43 zaopatruję... inna sprawa to cy oni wiedzą co to stal :mrgreen:
 
 
Eustachy 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2195
Skąd: z gór nizinnych
 #28  Wysłany: 2012-03-14, 20:07   

pmwas napisał/a:
Ten pierwszy ma tarczę z lumą (świeci cała) stąd może takie dziwne na pierwszy rzut oka wrazenie. Zresztą, tarcze nowych K-34 to typowo kwestia gustu - spotykam się z bardzo różnymi, jednak generalnie chyba dośc pozytywnymi odczuciami - nawet ta cięta na ruski szmelc część mojej rodziny ten zegarek lubi :)

http://pmwatch.republika.pl/k34_0.html

Inna sprawa, ze noszę go rzadko, bo pasek nato już sobie pieknie dekielek przepolerował, ale to nic - dekiel tam pal licho, natomiast obawaim się, że kanty też za chwilę mogą się zacząć błyszczeć, a ta matowa koperta naprawdę jest śliczna :)


Czyli trzeba obmacać :mrgreen: a nie patrzeć na fotki.
_________________
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
 
 
pmwas 
Właściciel Pola Ryżowego
4-85


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2964
Skąd: Sosnowiec
 #29  Wysłany: 2012-03-14, 20:31   

Cóż, praktycznie ze wszystkim tak jest. Fotka jest dwu, a zegarek trójwymiarowy - tak samo jest z fotkami samochodów - jak sie nie zobaczy na żywo, to nie ma co wydawać ostatecznych sądów. Często zegarek na fotce wygląda świetnie, a na łapce w realu tak sobie :) I odwrotnie :)

Z nowych komandirów większośc automatów wygląda spoko, a większość bareryjnych chrono... już nie całkiem. choć z jeden łądny model też sie wśród nich znajdzie. Ale nie jest to na pewno ten :twisted: :

http://allegro.pl/zegarek...2198878099.html
_________________
Ну, погоди! :wkurzony:
Ostatnio zmieniony przez pmwas 2012-03-14, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
radekglaz 
Ryżowy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 480
Skąd: Tarnobrzeg
 #30  Wysłany: 2012-03-22, 14:53   

Nie wiem czy już było pisane, ale przeglądając zatokę natknąłem się na nowe Komandirskie:



Całkiem fajny IMHO.
_________________
RG

G.GERLACH Polskie zegarki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum