vesna
Odpowiedz do tematu

: vesna
chcialbym tez zostac bohaterem w swoim domu :mrgreen:
no mam taki jeden wiekszy zegarek.


jak uciszyc bim bam,zeby tak lekko uderzało bym sie nie budził co 30 min :lol:


sylwek
[Usunięty]
:
marwal, qwa jaja se robisz?????????? :mrgreen:

oklej młotki pianką :evil:

:
zegarek jak zegarek ,udana konstrukcja,rezerwa chodu ze 240h :mrgreen:

oklej młotki pianką :evil: [/quote]

nie to nie zdaje egzaminu
lepiej by bylo nie nakrecac


sie zastanawiam czy jakby tymi wajchami pokrecic,czy to cos da,ciezko sruby odkrecic ,dlatego wczesniej pytam.

Ostatnio zmieniony przez marwal 2012-04-05, 23:38, w całości zmieniany 1 raz
sylwek
[Usunięty]
:
dobra , bez jaj teraz ,, za dźwięki odpowiadają te gongi,czyli pręty ,, wystarczy że je owiniesz czymkolwiek ,,np tasmą klejącą izolacyjną i ich dźwięk się zmieni znacznie,bo zmienisz ich rezonans ,, możesz również wszystkie złapać gumką recepturką ,np na końcu ,, lub w połowie --tym samym uzyskasz dodatkową regulację tonów ,,, jak chcesz całkiem wyciszyć to tylko demontaż gongów :wink:

:
grizly napisał/a:
Wywal kuranta i będziesz miał spokój :mrgreen:



czy ja niewyraznie pisze? czy moze kumotrzy nie rozumieja slowa pisanego :lol:

chce żeby bimbał ale cicho,dlatego pytałem czy da się na tych ramionach sterujących młotkami coś przestawić,śruby sa tam na max dokrecone ,i nie moge ich poluzować w obudowie wiec nie mam jak tego sam sprawdzic,jesli by sie dalo ustawiac te mlotki by walily slabiej,mocniej to wyciagne z pudla i bede próbowal odkrecic,pytalem by sobie niepotrzebnej roboty zaoszczędzić,,i dodatkowych pytań kolegom :mrgreen:

bo problem sie pojawil juz przy próbie zdjęcia wskazówek.

Ostatnio zmieniony przez marwal 2012-04-07, 00:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie za bardzo pamiętam ten mechanizm, ale ramka gongów powinna mieć możliwość pochylenia całości w dół, tak, by młotki uderzały je na samym końcu ruchu. Zobacz jeszcze czy filc na młotkach nie stwardniał - niekiedy od smaru i syfu robi się z tego coś w stylu tektury - wtedy trza wymienić.

J.

:
Ja włożyłem pomiędzy pręty kawałek gąbki i pomogło. Jest ciszej.

Zresztą to przeszkadza tylko przez pierwszy tydzień. Potem się przyzwyczaisz i nie będzie Cie budził :mrgreen:

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.