Zegarmistrz w Poznaniu
Odpowiedz do tematu

greg
[Usunięty]
: Zegarmistrz w Poznaniu
Może mógłby ktoś polecić w Poznaniu zegarmistrza, który podejmuje się regulacji / czyszczenia MM na 6497 ?

:
Podłącze się już pod stary temat. Macie jakieś namiary na dobrego zegarmistrza, który zrobiłby przegląd seikacza samiego ?

pozdr,
Rafał
:
J. Bilicki Sienkiewicza 9a

_
work in progress
:
Damian napisał/a:
J. Bilicki Sienkiewicza 9a


Dzięki kumotrze :mrgreen: , muszę doczołgać się do tych 20 postów :smile:

pozdr,
Rafał
:
Pan Janusz jak najbardziej .... (może być ino problem na kiedy ;) )

Pan Marek Piszczek --> Gwarna 8, 61-703 Poznań, (61) 853-23-17

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Slavol thx, na pewno skorzystam także, tylko muszę dolecieć moim śmiechozaurem do Poznania :)

pozdr,
Rafał
:
Rosyjskie też robią? Jak byłem ze swoją starą amfibią, to paru się na mnie patrzyło lekko przerażonym wzrokiem;)

Ostatnio zmieniony przez Thall 2012-03-28, 10:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Thall, Twój post to domniemam zapytanie ;) A odpowiedź brzmi ..."tak robią, robią ..." :)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Co do pana Janusza - bardzo go cenię, ale ostatnio ostro mnie wk... i wcale nie chodzi tu o terminy... Więcej nie mówię - za bardzo go lubię, w każdym razie polecam czujność mimo wszystko...

hrg.pl
:
Tak jak najbardziej pytanie:) Dziękuję bardzo za pomoc, podskoczę i zobaczę, może do czasu zakupu nowego coś będę miał na ręce:)

:
split napisał/a:
Co do pana Janusza - bardzo go cenię, ale ostatnio ostro mnie wk... i wcale nie chodzi tu o terminy... Więcej nie mówię - za bardzo go lubię, w każdym razie polecam czujność mimo wszystko...


ooo! :shock: jak uda się w końcu spiknąć to Cię przepytam o okoliczności .... choć i tak jakoś się nie wybieram do niego ... zawsze nie po drodze i za dłłłłuuuugoooooo :neutral:

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
CDrinker
[Usunięty]
:
Ja z terminami nie mam problemu u Pana Janusza. Czujność oczywiście nie zawadzi

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.