jaki mechanizm automatic i gdzie?
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
ice napisał/a:
Są większe, ale maleństwo to raczej nie - średnica 44mm (bez koronki i mocowań paska), wysokośc' 17mm. Co do błyszczenia zastanawiałem się nad wypiaskowaniem, ale sam jeszcze nie wiem, poza tym robie nową tarczę (błękitna) i zobacze jak będzie wyglądał i wtedy zdecyduje.

Santino napisał/a:
I czy ta firma/osoba, która Ci to robiła może wykonać inne wzory?

Mogę zapytac' jak będzie mi wiercił otwór pod koronkę, tylko o jaki dokładnie wzór chodzi i ile sztuk, bo z tego co wcześniej mi mówił to ma to najwększy wpływ na jego "chęci".


nie "mogę" :roll: tylko siem Kumotr raczy obowiązkowo zapytać,bo tu zapaleńców nie brakuje na jakiś osobisty cyrk :cool:

ice
[Usunięty]
:
Mały raczej nie jest średnica koperty 44mm (bez koronki i uchwytów na pasek) wysokość ok. 17 mm, ale zależy co kto uważa za mały a co za duży :wink: .

sylwek napisał/a:
nie "mogę" :roll: tylko siem Kumotr raczy obowiązkowo zapytać,bo tu zapaleńców nie brakuje na jakiś osobisty cyrk :cool:


Oczywiście, że zapytam. Tylko trzeba mieć świadomość, że to tokarz, więc są pewne ograniczenia w kształcie i konstrukcji. Te właśnie ograniczenia miały duży wpływ na kształt mojego zegarka np. "uszy" do mocowania paska, które musiały być oddzielnymi elementami. Oczywiście można było najpierw toczyć a później jeszcze laserem wycinać, ale przy jednej sztuce koszty były by nieporównywalnie większe.

[ Dodano: 2012-03-12, 22:53 ]
Dziekuje wszystkim za pomoc, werek już zamówiony - wypadło na Miyote 8215 automatic. Wskazówki (minutowa i godzinna) maja wieksze średnice tulejek, ale dzwoniłem już do "warszawskiego mistrza" na Ząbkowską :wink: i da sie to ogarnąc'. Wałek ma taki sam gwint na koronkę, więc i koronka bedzie idealnie pasowac'. Nie mogę się doczekac' kiedy przyjdzie ten werek, bo wygląda na to, że po grubo ponad roku wreszcie go skończę. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez ice 2012-03-23, 15:39, w całości zmieniany 3 razy
ice
[Usunięty]
:
Daje, daje, sorki za poślizg, ale poszedłem się wyświęcić. Więc pytałem gościa i powiedział, że może się podjąc', ale wszystko zależy od ilości i jak ma ta koperta wygladac'. Najlepiej zadzwonic' i się dogadac'. Powiedział, że mogę podac' numer telefonu więc podaję 6o6643I84. Ale myślę, że gośc' ma wielki potencjał możliwości i chęci, więc jeżeli tylko się da wykonac' przy uzycu maszyn które posiada, to on to zrobi. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.