jaki mechanizm automatic i gdzie?
Odpowiedz do tematu

:
ice napisał/a:

Ale jakoś nie widzę komentarzy jak to wygląda? :neutral:


Nie mój klimat, ale za sam chęci i inicjatywę należny się piątka z plusem :)
Czekam finału

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
ice
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:


Nawet sympatyczny prodiż.

Gburek.

Wcześniej tego tak nie widziałem :grin:

:
Pozwólcie że zacznę swój spam:

Cytat:
to niech cię ręka boska broni przed ETA.


Sie nie znasz Eta doda chłopakowi +10 a może i więcej do prestiżu, a jak ja jeszcze ktoś dobże poprawi to to może być całkiem dobry mechanizm częściowo inhauz.

Cytat:
bym spróbował wsadzić mechanizm z Wostoka precyzyjnego - ma 28 mm średnicy.
A werk to zacny!


Sie nie znasz, bo to szmelc* jest

* pisze tak dlatego co by komuś nie przyszło do głowy porządnego zegarka beszcześcić.

Cytat:
Poza tym chyba jednak automatic (dzwięk, płynąca wskazówka, "nieśmiertelność" ).


Manual czy automat mają się nijak do efektu płynącej wskazówki.Tu ważne jest ilość wahnięć na godzine obecne w mechanizmach manualnych jak i automatach. Przy najnowszych osiągnięciach techniki czyli 36kA/h wskazówka płynie zadowalająco. Przy kaidowym 150kA/h wskazówka płynie już ponad zadowalająco gdzie użytkownik musi pamiętać co by mechanizma nakręcać raz na 2 tygodnie co bywa uwpierdliwe ,bo cześciej zapomnieć jak pamiętać co by takiego nakręcać cocdziennie.

Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:


Manual czy automat mają się nijak do efektu płynącej wskazówki.Tu ważne jest ilość wahnięć na godzine obecne w mechanizmach manualnych jak i automatach. Przy najnowszych osiągnięciach techniki czyli 36kA/h wskazówka płynie zadowalająco. Przy kaidowym 150kA/h wskazówka płynie już ponad zadowalająco gdzie użytkownik musi pamiętać co by mechanizma nakręcać raz na 2 tygodnie co bywa uwpierdliwe ,bo cześciej zapomnieć jak pamiętać co by takiego nakręcać cocdziennie.


To se budzik/przypomnienie w telefonie nastawi :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
ice
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Manual czy automat mają się nijak do efektu płynącej wskazówki.

Manuala wogóle nie brałem pod uwagę, chodziło o porównanie automatic czy kinetic/autoquartz. Manual przy zakręcanej koronce trochę mi się nie widzi.

:
Gratuluję pomysłu i chęci.

Chociaż design raczej nie w moim guście będę gorąco kibicował i czekam na efekt końcowy.

Jeśli to ma być diver to mam nadzieję, że doczekamy się wyników testów szczelności.

Ostatnio zmieniony przez Yakovlev 2012-03-10, 22:23, w całości zmieniany 1 raz
The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
kaido2 napisał/a:
Przy kaidowym 150kA/h wskazówka płynie już ponad zadowalająco gdzie użytkownik musi pamiętać co by mechanizma nakręcać raz na 2 tygodnie co bywa uwpierdliwe ,bo cześciej zapomnieć jak pamiętać co by takiego nakręcać cocdziennie.


A Osoba to by czasem nie chciała fpysk?
Może wreszcie Osoba, co to się Osoba na niczym nie zna, niczego nie widziała i nic nie wie, raczyła pokazać efekty rozpierduchy odkurzaczowej?

ice
[Usunięty]
:
Yakovlev napisał/a:

Jeśli to ma być diver to mam nadzieję, że doczekamy się wyników testów szczelności.

A czy ktoś ma namiar gdzie w W-wie mozna sprawdzić szczelność powyżej 10ATM?
No i powrócić chciałem do pierwotnego tematu bo sie trochę zagubił - gdzie i jaki werek automatic można znaleść w RP co by miał =<27,5mm?

Ostatnio zmieniony przez ice 2012-03-10, 22:44, w całości zmieniany 1 raz
:
A wiesz gdzie można do 10 ATM?
Mnie więcej nie trzeba ;-)

ice
[Usunięty]
:
Ja sprawdzałem swojego Citizena powymianie baterii w M1 w W-wie, tam jest punkt na "z". Gość twierdził, że sprawdził WR według klasyfikacji 100m.

:
Orient 46943 ma dokładnie 27,5 mm

To popularny "Orient Cristal", znajdziesz na Alle.

Chyba, że ma być FNN to szukaj w linkach, które już podano wyżej

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
ice
[Usunięty]
:
chyba znalazłem :smile:
http://www.bateriemarusza...uemart&Itemid=1
średnica 26mm i skoro to Miyota, to jest szansa, że wskazówki będą pasowały,ale nie mogę znaleść żadnych danych :sad:

Ostatnio zmieniony przez ice 2012-03-11, 00:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajny zegar :grin: . W moim stylu. Miałem kiedyś podobny, tylko kwadratowy i na cztery śruby , a łby śrub wystawały ponad kopertę. Gratuluję pomysłu.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
To chyba maleństwo jest? jaką ma średnice?
Dla mnie trochę za błyszczący i obły (w stylu enzo mechana?) ale ważne, że się właścicielowi podoba :)
No i wielkie graty za sam pomysł wykonanie ;) zrób więcej szczegółów (tył bok itd)

Wymiary otworów wskazówek tej miyoty to 152/100/17
Musisz poszukać informacji o swoim kwarcu jakie ma wymiary wskazówek i wsio
Zegarmistrz powinien sobie poradzić z rozwiercaniem więc możesz kupować raczej ;)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
ice
[Usunięty]
:
Są większe, ale maleństwo to raczej nie - średnica 44mm (bez koronki i mocowań paska), wysokośc' 17mm. Co do błyszczenia zastanawiałem się nad wypiaskowaniem, ale sam jeszcze nie wiem, poza tym robie nową tarczę (błękitna) i zobacze jak będzie wyglądał i wtedy zdecyduje.

Santino napisał/a:
I czy ta firma/osoba, która Ci to robiła może wykonać inne wzory?

Mogę zapytac' jak będzie mi wiercił otwór pod koronkę, tylko o jaki dokładnie wzór chodzi i ile sztuk, bo z tego co wcześniej mi mówił to ma to najwększy wpływ na jego "chęci".

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.