Poprzedni temat «» Następny temat
ORIENT STI 2011
Autor Wiadomość
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #1  Wysłany: 2012-03-01, 21:28   ORIENT STI 2011

czy ktoś może mnie oświecić odnośnie kalibru KFB00? znalazłem materiały tylko po dojczu a ja nie fersztejen
BTW urzekło mnie to co się kręci :mrgreen:


a tu w ruchu
http://www.youtube.com/watch?v=Y_xSafAFigY

brać? :roll:
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
 
 
selassje 
Kierownik Pola Ryżowego
selassje


Pomógł: 39 razy
Wiek: 44
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 1608
Skąd: Kraków
 #2  Wysłany: 2012-03-01, 21:33   

mam coś takiego w festinie, ale tam w środku miyota siedzi

http://www.youtube.com/watch?v=uMdikyyR6AE
 
 
Woytec60
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2012-03-01, 21:40   

Ten Orient to bakteria jest :roll:
U nas też już go oferują:
http://e-zegarek.pl/sklep...ition-9047.html




Edit
Ja tam już wolałbym limitowanego M-Force sobie zapodać






http://www.orient-watch.c...neup2012_2.html
Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-03-01, 21:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #4  Wysłany: 2012-03-01, 21:49   

M_Forca nie widziałem. Kuszące tylko gdzie to można znaleźć w ofercie? no i jaka cenucha bo może człowiek bez sensu się napala :roll:

[ Dodano: 2012-03-01, 22:53 ]
znalazłem samego m forca ale bez sp edit i jest różnica w wykończeniu
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-03-01, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Woytec60
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2012-03-01, 21:59   

Nie ma go jeszcze bo dopiero na 17 marca zapowiadają
http://forums.watchuseek....2-a-652424.html
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #6  Wysłany: 2012-03-01, 22:09   

napisałem do dystrybutora na polande, co kiedy, jak za ile
jeżeli zniżą się do odpowiedzi to zamieszczę info
w zasadzie to pytanie brzmi czy są w stanie ściągnąć choć jeden egz do polski i z jaką ceną.
Jak "zwykły" M Force cenią na ok 2200 zeta to strach się bać za ile to będzie
jak żyć? :mrgreen:

[ Dodano: 2012-03-01, 23:11 ]
a guzik a zamieszcze. własnie pzryszło że nie dostarczona poczta na oficjalny adres mailowy :cry:
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-03-01, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #7  Wysłany: 2012-03-01, 22:16   

Swoją drogą co ma diver do rajdu samochodowego? :shock: :lol: Czy ktoś to może mi, lejkowi, wytłumaczyć prostym językiem? :wink:
 
 
Woytec60
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2012-03-01, 22:20   

ciniol napisał/a:

[ Dodano: 2012-03-01, 23:11 ]
a guzik a zamieszcze. własnie pzryszło że nie dostarczona poczta na oficjalny adres mailowy :cry:


Spytaj w sklepie który zalinkowałem, tam powinni Ci odpowiedzieć jeśli już coś wiedzą.
Jednak informacje pewnie będa dopiero po premierze zegarka.
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #9  Wysłany: 2012-03-01, 22:29   

napisałem już do nich w międzyczasie, jak coś pzryjdzie dam znać
a na umilenie oczekiwania katalog orienta http://poljot.com.pl/uplo...ne/Default.html

[ Dodano: 2012-03-01, 23:31 ]
Tomek napisał/a:
Swoją drogą co ma diver do rajdu samochodowego? :shock: :lol: Czy ktoś to może mi, lejkowi, wytłumaczyć prostym językiem? :wink:


prostym powiadasz? hmm... no to jedziemy :

a jak się bryka zdupi ze skarpy do rowu lub jeziora z wodą to co???

:mrgreen:
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
 
 
Woytec60
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2012-03-01, 22:33   

Tomek napisał/a:
Swoją drogą co ma diver do rajdu samochodowego? :shock: :lol: Czy ktoś to może mi, lejkowi, wytłumaczyć prostym językiem? :wink:


Jeziorko czy rzeczka to jedno ale już sam wygląd zegarka świadczy jednoznacznie o jego inklinacjach.
Przecie nie od dziś wiadomo, że jak tarcza z karbonu to zegarek rajdowy na mus.
To Osoba nie wiedziała? :roll:
Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-03-01, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #11  Wysłany: 2012-03-01, 22:34   

O kufa, mam rajdowego pilota :shock: :shock: A paski karbonluki też rajdowe? :mrgreen:
Thx Wojtek, człowiek się uczy całe życie .. :mrgreen:
 
 
Woytec60
[Usunięty]

 #12  Wysłany: 2012-03-01, 22:36   

Nie za co.
Tylko o skrzynce książek nie zapomnij...
Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-03-01, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #13  Wysłany: 2012-03-02, 14:40   

od razu mówię że nie jestem pracownikiem/udziałowcem/rodziną sklepu e-zegarek :mrgreen:

jestem w szoku! jak klient jest poważnie traktowany to jest to na tyle dziwne że człowiek wali zdziwko. napisałem do sklepu podając namiary na siebie i oprócz maila odebrałem telefon od bardzo miłej pani, że M Force limitka teoretycznie powinna być w Polsce w kwietniu ale w praktyce 1,5-2 miesiące później. cena nieznana lecz raczej nie więcej niż 2500-3000.
Jak ktos chce "zwykłego" MForca to dają nawet spory rabat - trzeba pisać bo nie wiem czy wysokość zaproponowanego mi rabatu jest indywidualna czy jakaś taka ogólna
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #14  Wysłany: 2012-03-02, 17:46   

ciniol, co się dziwisz, nat klient nat Pan....po prostu poważne podejście do biznesu.
_________________
 
 
Woytec60
[Usunięty]

 #15  Wysłany: 2012-03-02, 21:29   

ciniol napisał/a:
od razu mówię że nie jestem pracownikiem/udziałowcem/rodziną sklepu e-zegarek :mrgreen:

jestem w szoku! jak klient jest poważnie traktowany to jest to na tyle dziwne że człowiek wali zdziwko. napisałem do sklepu podając namiary na siebie i oprócz maila odebrałem telefon od bardzo miłej pani, że M Force limitka teoretycznie powinna być w Polsce w kwietniu ale w praktyce 1,5-2 miesiące później. cena nieznana lecz raczej nie więcej niż 2500-3000.
Jak ktos chce "zwykłego" MForca to dają nawet spory rabat - trzeba pisać bo nie wiem czy wysokość zaproponowanego mi rabatu jest indywidualna czy jakaś taka ogólna


A nie mówiłem ;)

Kupuję w tym sklepie od dawna.
Ostatnio kliknąłem przypadkiem dwa identyczne paski Morellato a jak już się pomyliłem to przelałem pieniądze na obydwa, niech tam, jeden będzie na zapas.
Jakież było moje zdziwienie gdy miła pani zadzwoniła następnego dnia z samego rana by spytać, czy to nie pomyłka i czy na pewno wysłać oba.
To jest właściwe podejście do klienta, nawet w przypadku takiego drobiazgu.

Pewnie mało kto wie ale firma e-zegarek mieści sie w tym samym lokalu, co firma sprzedająca aparaty fotogarficzne i inne akcesoria do fotografowania.
Ta druga firma nazywa się e-oko i od tej strony znam ją lepiej.
Nawet kiedyś Nikona D700 u nich kupiłem i odbierałem osobiście ;)

Dobra, dosyć tej reklamy bo będe musiał ich o jakis duży upust poprosić ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum