Jak to się zaczęło?
Odpowiedz do tematu

:
Maxio napisał/a:
Tomek napisał/a:
Na plażach Egiptu są ich tysiące :wink: :mrgreen: , tylko się schylić ... :mrgreen:

...z tym bym uważał, bo nie wiadomo kto za Tobą stoi...Obrazek


Zwłaszcza w Egipcie. Tam większości "Bibi" wszytsko jedno kogo adorują :lol: ...

:
Teraz już widzę, że każdy temat da się do d... sprowadzić :mrgreen: :mrgreen: . Admini, moderatorzy, nadszyszkownictwo :shock: :wink: :mrgreen: , Sodomia i Gomoria :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
A ja mam pytanie z gruntu poważne: czy istnieje legenda, że Panerai stworzył zegarek dla egipskiej łodzi podwodnej? I mam też odpowiedź z gruntu poważną: nawet jeśli tak, to łódź utknęła na plaży. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
A ja mam pytanie z gruntu poważne: czy istnieje legenda, że Panerai stworzył zegarek dla egipskiej łodzi podwodnej? I mam też odpowiedź z gruntu poważną: nawet jeśli tak, to łódź utknęła na plaży. :mrgreen:


Odpowiedź brzmi : jest to wielce możliwe :-) Ponieważ "łódź podwodna" może być badawcza, turystyczna etc - można w niej zapewne spotkać lansjereskie zegarki. Na "okręcie podwodnym" - to co innego :twisted:

:
Zardz, z tym czytanie ze zrozumieniem to był oczywiście żart, ale na poważnie to ja uwielbiam czytać Twoje teksty, jak dla mnie to tworzą one ciąg bardzo sensownych skrótów myślowych, kiedy przeczytałem pierwszą twoją wypowiedź na forum pomyślałem sobie, nie ma bata "gościu " brał majeranek, jak przeczytałem kolejne, stwierdziłem oryginalny sposób pisanie ale z sensem, teraz każdy kolejny Twój tekst czytam z ogromną przyjemnością

:
Blaz napisał/a:
A ja mam pytanie z gruntu poważne: czy istnieje legenda, że Panerai stworzył zegarek dla egipskiej łodzi podwodnej? I mam też odpowiedź z gruntu poważną: nawet jeśli tak, to łódź utknęła na plaży. :mrgreen:


może nie legenda ale OP zrobił w 1956 r zegarek dla Marynarki Wojennej Egiptu - całkiem fajny Radiomir z 8 dniową rezerwą - wykorzystał do tego mechanizm Angelus. Zegarek miał też obrotowy bezel.


Blaz
[Usunięty]
:
Kadariusie, zabiłeś mi puentę! :twisted: :mrgreen:

:
Całkiem fajny. Wymiar jakiś ludzki ?

:
tak 60 mm :)

:
To w sam raz da Toma Cruise, zamiast balastu :lol: ...

:
Ty Zardz nie gadaj z bowem o spotkaniu kuj-pomu jeśli masz ochotę sie spotkać :mrgreen: .
Po Długiego trzeba pojechać i wyciągnąć go za łeb :wink:
Jest nas w sumie niewielu, także można wszystkich obskoczyć jednym pojazdem.
Zardz
Bow
Telekom
Pdrog
Chomior

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Blaz
[Usunięty]
:
I w sumie ja też sentymentem do tegoż stolika należę. :grin:

:
Sentyment - to ja nie znam tego kumotra :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Blaz napisał/a:
I w sumie ja też sentymentem do tegoż stolika należę. :grin:


Jak sie poczuwasz do przynależności regionalnej, to widzimy cię na spocie - bez względu na datę :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Blaz
[Usunięty]
:
Mogiem negocjować datę spotkania. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.