Poprzedni temat «» Następny temat
Jak to się zaczęło?
Autor Wiadomość
Swissmaker 
Ojciec Założyciel


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 541
Skąd: Wrocław
 #1  Wysłany: 2009-08-03, 21:04   Jak to się zaczęło?

Cóż, zaczęło się trochę inaczej niż moznaby się tego spodziewać gdyż najpierw kupiłem Parnisa. Kupiłem go u sprzedawcy na ebayu którego wielu z was zapewne kojarzy ze wspołnych transakcji - xiaosog12580



Po zakupie Parnisa otrzmałem link do strony tegoż sprzedawcy:



www manbushijie com



I tutaj znalazłem to co tak bardzo mi się teraz podoba:



zdjęcia jutro ze względu na przepis :D



Polecam ten zegarek wszystkim którym podobnie jak mi podoba się PAMowski styl koperty jak i tych którym do zakupienia prawdziwego PAMa jeszcze trochę brakuje (i do których to zaliczam się ja sam)
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #2  Wysłany: 2009-08-04, 19:38   

mnie ciekawi jakich oznaczen mozna uzyc w stosunku do mm,takich mniej wiecej jak do pama?
 
 
Swissmaker 
Ojciec Założyciel


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 541
Skąd: Wrocław
 #3  Wysłany: 2009-08-05, 01:29   

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli?
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #4  Wysłany: 2009-08-08, 21:11   

mniej wiecej chodzi mi o to;

czy lepiej pisac tu u nas np:

-mm radiomir



czy z oznaczeniem cyfrowym np.

-mm 6984



spotkałem sie na jebaju własnie z takowymi

i tak sie zastanawiam,pozdrówka
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #5  Wysłany: 2009-08-12, 20:57   

Nie za bardzo czaje te oznaczenia OP.

Widziałem na żywo tylko jedengo Pama i chyba był to radiomir.

Lepiej numer. Ktoś może tu wpaść szukająć MM a nie znać OP.
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #6  Wysłany: 2009-08-12, 21:45   

własnie o to mi chodzi,mozna uzywac w takim razie oznaczen lub/i

opisów ebajowych
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #7  Wysłany: 2010-12-17, 20:03   

No cóż, nie chciałem zakładać nowego wątku, i długo wahałem się czy w ogóle napisać ten post, ale ponieważ ciądle ,,siedzi" mi to pod czaszką ten klimat postanowiłem wykorzystać najstarszy post w temacie okołopanerajowym- coś chyba dobrego drgnęło na paneristi.pl , wpisy forumowiczów (niektórych...nie wiem czy im nie zaszkodzę tym wpisem), którzy wprost napisali , że polska strona/miejsce grupujące głównie posiadaczy(niestety) i miłośników(wygląda, że brak...) to : ,,Po śledzeniu od kilku miesięcy aktywności tego forum, chociaż może właściwszym określeniem byłoby stwierdzenie "braku aktywności", z przykrością stwierdzam, że to forum ogranicza się do załatwiania partykularnych interesów jego członków oraz, ewentualnie, publikowania fotek (coraz rzadszych) i ich komentowania w tonie uwielbienia, w związku z czym jest niezdolne do podejmowania jakiejkolwiek inicjatywy" oraz ,, ...niestety masz rację. Trudno to nawet nazwac forum... Raczej takie forum geriatryczne Jak ktoś się już nudzi tak na maxa to coś tutaj skrobnie, z musu..." (cytaty). Bardzo mnie kusi aby coś do tego z swojej strony dopisać(ALAMO :wink: ), wszak pierwszy ferment poszedł właśnie z mojej strony(nazwano mnie Dziubkiem-w sumie sympatycznie :?: , nie obrażam się za coś takiego, i zapytano co brałem, j.w. :mrgreen: ), piszę o tym bo niektórzy tam zaglądaja ale rzadko, wiec aby zwrócić uwagę... Krok chyba w dobrą stronę... zardz
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #8  Wysłany: 2010-12-17, 20:10   

zardz napisał/a:
Bardzo mnie kusi aby coś do tego z swojej strony dopisać(ALAMO ),


Pardon, dzisiaj jestem trzeźwy, o co kaman nie wiem :D :?:
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #9  Wysłany: 2010-12-17, 20:15   

Też jestem trzeźwy, to było nawiązanie do tego o czym pisaliśmy na PM. Przejrzyj :wink: :smile: zardz
_________________
Reservoir dogs ...
Ostatnio zmieniony przez zardz 2010-12-17, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Pomógł: 62 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #10  Wysłany: 2010-12-17, 20:18   

Jak Wy se z dziubków dajecie na PW, zboczuchy, to ja Wam mówię, że to forum czytają nieletni!!!
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #11  Wysłany: 2010-12-17, 20:20   

...zardz, a tak w dwóch słowach możesz to co napisałeś, bo czytam drugi raz i nie kumam nic...
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #12  Wysłany: 2010-12-17, 20:25   

Bow, tak protekcjonalnie-Dziubek- napisano do mnie na paneristi(bron Boże ALAMO...), a z Alamo wymieniałem tylko komentarze na temat tej sytuacji i moich wcześniejszych tam postów... zardz P.S. A Ty - bow- pamietaszm że zadałem temat kuj-pom spotkania... pewnie nie...zardz
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
andre
[Usunięty]

 #13  Wysłany: 2010-12-17, 20:31   

Nadal nic nie rozumiem.Jeśli to o nas ze gariatryczne i słuzy do załatwiania (?) partykularnych (?) interesów ?? czyich?No i jakich?
 
 
zardz 
Sprzedawca Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 272
Skąd: matecznik LSD
 #14  Wysłany: 2010-12-17, 21:13   

Panowie- no jak mam to inaczej napisać? Zupełnie mnie nie zrozumieliście(max, a szczególnie andre...). Nienaw..., nie lubię tłumaczyć tego co napisałem, ale czasem chyba warto dla właściwej komunikacji. Zacytowałem dwa posty z forum paneristi.pl mówiące o forum paneristi.pl( proszę sprawdzić www.paneristi.pl), mówiące w końcu o inercji panującej na TAMTYM forum. Kilka miesięcy wcześniej ja (po raz pierwszy) pisałem TAM o tym, no i właśnie wtedy zostałem pobłażliwie potraktowany. O TAMTEJ MOJEJ sytuacji wymieniałem opinię z ALAMO. Latało mi to od samego początku(nawet nie chciałem wcześniej o tym pisać na naszym forum) ale po pojawieniu się wczoraj i parę dni wcześniej tych dwóch wpisów-cytowanych z paneristi.pl- uznałem to za dobry symptom i chciałem poinformować kolegów których może to ewentualnie zainteresować, a bardzo rzadko zaglądają na paneristi.pl. Uff, inaczej nie umiem...zardz
_________________
Reservoir dogs ...
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #15  Wysłany: 2010-12-17, 21:21   

Znaczy po krasnoludzku mówiąc - coś się ruszyło na forum Paneristi :-) Może jeszcze nie jest to aktywne forum, ale już niektórzy jego userzy mówią głośno żeby się na nim brać do roboty ;-) ...
Mało kto z nas tam bywa, więc też nie dziw się że nie kumały chłopaki o co idzie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum