Kupno Bernhardta
Odpowiedz do tematu

:
Witam,

Tylko juz nie piszcie o tym Bernhardtcie, bo juz zapuscilem wici na WUS i potem, jak mi cos z tego wyjdzie - sie bedziecie smiac lub zlorzeczyc, ze malpuje zakupy Uzytkownikow CW Forum :(

Blaz
[Usunięty]
:
Gadaj, gadaj waćpanie co zmalowałeś. :D

:
Witam,

Dostalem odpowiedz - 160 USD z przesylka do Polski i nie wiem co robic - brac?

Blaz
[Usunięty]
:
Używany Sea Shark? Z drugiej ręki czy bezpośrednio od producenta? Cena jest wyśmienita moim zdaniem. :wink:

:
Witam,

Kupiony w lutym, nienoszony, SeaShark (red) na bransolecie, z gumowym strapem w komplecie, z pudelkiem, gwaranacja, et., etc.

Niezle to chyba brzmi - jak sadzicie?

Blaz
[Usunięty]
:
Fazi nie zastanawiaj się. :D Biorąc pod uwagę, że ubezpieczona wysyłka do Polski to 25-30 dolarów, a masz jeszcze dodatkowo pasek, to ja bym brał natychmiast. :D

:
To bym brał cena nie jest wysoka (przeyłka w cenie + dodatkowy pasek).

:
Witam,

Mozna przeniesc - wlasnie wyslalem prosbe o podanie namiarow na PayPal.

I jeszcze jedno - to bedzie transakcja z USA - prosic o standardowa formule na fiszce (gift) i zanizenie wartosci?

Blaz
[Usunięty]
:
Możesz poprosić, ale to jednak będzie paczka, więc jest duże prawdopodobieństwo, że przetrzepią.



No to moje gratulacje!! :D

:
Fazi,jak masz kasę to bierz, będziesz zadowolony.

:
Witam,

To musze juz podciagnac (u mojej zwierzchnosci :) ) pod prezent Mikolajowy...

:
Witam,

Zle wiesci - odpowiedz nadeszla (krotka) - juz nie na sprzedaz.

Dobre wiesci - zapytania do innych potencjanych sprzedawcow wyslane - czekam na odzew.



A co sadzicie o modelu Officer Bernhardta - mnie sie tez bardzo spodobal.




:
Officer jest ok, i być może na oryginalnym unitasie, jak się podoba to bierz, będziesz pierwszy w Polsce, a może i nawet w Europie.

:
Dla mnie to jest "debeściak" z ich oferty... Właśnie w tych kolorach...

:
Oficer to świetny wybór. Jeżeli chodzi o zegarki nawiązujace do Omegi Railmaster to jak dla mnie Numero uno. Świeci tylko słabo ale nie może nie mieć wad :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.