Kupno Bernhardta
Odpowiedz do tematu

:
Witam,

A ja 299 :)

:
Nie masz serca Blaz... :P Ale mi ten z indeksami jak zęby najbardziej podchodzi... reszta, za przeproszeniem, to jak Buran Sibir...:)

:
No chociaż raz Sinnero właściwie wybrałeś, ten właśnie jest najładniejszy.

:
Heh:-P Przemilczę... :P



Ile toto ma w uszach?



Jedyny problem, ze Unitasowe 44mm w takiej kopercie może być naprawdę duże i nie na każdy nadgarstek jak sądzę...

Blaz
[Usunięty]
:
22mm. :wink:

Jutro znajdę dokładne rozmiary i wkleję opis z wus. :wink:

:
22mm... no kuszące...:(

:
Witam,

Nie ma SeaSharka - moze sie uda z Officerem?

:
Witam,

Wiecie co - chyba wszystkie uzywane sa juz posprzedawane - mam ochote coraz wieksza uderzyc do Freda bezposrednio, poprosic o swiateczny rabat i kupic nowke - (nie wiem tylko, czy "rekinka", czy "zolnierzyka")

:
Dla mnie Officer... Moze dlatego, ze nurki juz jakies mam... Ale szafiru nie ma...;-(

:
Spinneros, nie marudź, a sekundnik taki niesymetrycznie umieszczony na 9 tej to już nie przeszkadza. :wink:

:
To juz jest tak "specyfika" 6497... ale oczywiście wolałbym 6498... ;-P

Blaz
[Usunięty]
:
Myślę, że najlepiej uderzyć prosto do Freda Amosa.

:
Zarejestrowałem się już kilka dni temu, ale tak sobie wykombinowałem, że zrobię efektowne wejście :wink:



Przeszedłem bolesną konieczność "antyspamową" - nie powiem, rozumiem, wykształcenie informatyczne zobowiązuje :)



Dzisiaj stało się to możliwe uderzyć z kopyta, więc... bardzo proszę:





(jakoś słaba, nie mam w tej chwili dostępu do lustrzanki)



Jeżeli dobrze kojarzę to trzeci Bernhardt (i trzeci Sea Shark) na forum, a pierwszy czarny.



Zamówiony bezpośrednio u Freda, 28 października. Przyszedł 10 listopada, a więc prawie dwa tygodnie podróżował po świecie. Niestety wpadł po drodze w ręce celników (oddział w Pruszczu Gdańskim) czego konsekwencją był jakże niemiły wzrost ceny, zwany opłatą celną.



Tak czy inaczej, teraz czas na drugie dzieło Freda - brązowego Officera. Zastanawiam się jedynie jak trafić na "lepszy" urząd celny :)



Przez cło straciłem zapał na sprzedaż Sea Sharka i zakup GlobeMastera - niestety Fred się "nie śpieszył" i dopiero wczoraj zrobił na niego promocję, podobno krótkookresową. Jeżeli ktoś reflektuje to obecnie jest 429$ + 25$ za przesyłkę. No jak za darmo :D

:
Nooo... gratulki!!! I to jest tarcza!:wink:

:
No to poszedłeś Bow po bandzie, kumłotrom szczęki opadły, ciekawe jak czarny prezentuje się na lepszych fotkach. Gratuluję zakupu i wyboru, mamy teraz cały przekrój Bernich, od żółtego Blaza, czerwonego mua, po czarnego Twojego.....będzie pan zadowolony.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.