Forumowiec CW 2012 - Prezentacja
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
tak

:
Karolewskiej napisał/a:
tak


yes! z niezrozumiałych nawet dla mnie powodów kupuje zegarki z nim 20 ATM, nie ma to żadnego uzasadnienia, ot takie natręctwo :mrgreen:

:
Fajny Wam projekt wyszedł, gratuluję. Niemniej ja jeszcze chyba nie dorosłem do koperty beczki..no i mam za dużo nurków., no i jeszcze z Wami nie czytałem na żywo... więc nie wiem godzien byłbym ;P

:
Najpierw wolałem projekt "lume", a teraz...
Sprzedam nerkę!
:lol:

Super Podpis Bulwo
:
Stig napisał/a:
Najpierw wolałem projekt "lume", a teraz...
Sprzedam nerkę!
:lol:


Nie rób scen - znajdź sponsorkę :lol:

Pozdrawiam
Lastrad
:
i sprzedaj nerkę sponsorki :twisted: :twisted: Znam fajny skup, dobre ceny, mili ludzie :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Biznes wyczuwam, na kompresora będzie :lol:

Super Podpis Bulwo
Woytec60
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Sylwek, oni nie rzucili badziewia, ale po prostu nie uprzedzają o właściwościach brązu. :mrgreen:


Dokładnie.
Jesli ktos wie o co chodzi to kupi dla tej właściwości właśnie.
Ja bym kupił i właśnie się za takim rozglądam...
A tę limitkę w stali i tak sobie kupię bo ładna :)

laferty
[Usunięty]
:
To ja przyspamuję, bo pewnie zostało to już 10 razy napisane ale...

1. Wiem, że szkło będzie płaskie, a antyrefleks tylko wewnętrzny - dobrze wiem?
2. Czy indeksy i wskazówki będą z polerowanego metalu? Czy indeksy będą z metalu (tak to na wizualizacji wygląda) a wskazówki malowane?

Pewnie mnie zaraz zjedziecie, żebym sobie kurna doczytał ale... skoro ten topic ma dumny tytuł "Prezentacja" to wypadałoby trochę szerzej napisać coś o zegarku, który się prezentuje. A nie wkurzać się, że ludziska nie wiedzą - wieśniaki, bo im się nie chce doczytać. Może ktoś nie jest na bieżąco? Może nie śledził całego projektu i nie brał w nm bezpośrednio udziału ale lubi zegarki i jest zainteresowany wzięciem udziału w finale zabawy, czyli chciałby ten zegarek nosić na swoim nadgarstku? Skoro projekt skierowany jest tylko do twórców aktywnie biorących udział w jego tworzeniu, po co w takim razie mailing?

:
55 kumotrów zapisanych w ciagu kilku godzin... widać dużo nowych osób sie przekonało do projektu.

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Blaz
[Usunięty]
:
laferty napisał/a:
Tpo co w takim razie mailing?


Sorry, na drugi raz będę pamiętał, żeby wysyłać masową korespondencję do wszystkich userów cw oprócz Lafertego.

:
laferty, wiesz zawsze możesz cześć odpowiedzi znaleść na forum w tematach o Forumowej Beczce..wystarczy chcieć :wink:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
laferty napisał/a:
1. Wiem, że szkło będzie płaskie, a antyrefleks tylko wewnętrzny - dobrze wiem?
2. Czy indeksy i wskazówki będą z polerowanego metalu? Czy indeksy będą z metalu (tak to na wizualizacji wygląda) a wskazówki malowane?


1. Tak. Będzie szafir z wewnętrznym AR.
2. Indeksy będą albo nakładane metalowe, albo będzie to zrobione tak jak w Bliźniakach - wszystko rozbija się o cenę i możliwości produkcyjne. Co do wskazówek, projekt zakłada je biało niebieskie, więc raczej nie będzie to goły polerowany metal.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mailing - dobra rzecz. Bylem wczoraj swietowac urodziny sasiadki i odruchowo sprawdzilem poczte na komorce w drodze po paracetamol. Nie planowalem nawet wlaczac blaszaka, tylko spokojnie ukladac w glowie przeczytane wczoraj literki. A tak - trzeba bylo przemoc slabowity organizm i kliknac.

Pozdrawiam
Eryk

:
laferty, gdybys jeszcze czegos nie wiedzial to pytaj, jak nie chcesz w temacie to mozesz rowniez na PW :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.