Restrykcje dla nowych
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
Cytat:
korikolo, leć szybko doszpamuj te kilkanaście postów i masz z bańki


Tyć to jedna wizyta na forumie :D

:
Polecam dorzucić parę fajnych dowcipów w odpowiednim wątku, będzie przyjemne z pożytecznym ;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Sylwek napisał/a:
korikolo, leć szybko doszpamuj te kilkanaście postów i masz z bańki :))

Tak zrobię, bo machina biurokracji jest nie do przeskoczenia :facepalm: :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez korikolo 2013-06-03, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
:
Nie machina biurokracji, tylko zasady takie same dla każdego.

:
Każdy biurokrata Ci to powie :P

:
Wyciąg z regulaminu przypomnę :P
Cytat:
Szanowny użytkowniku. Jeśli nie podoba Ci się powyższy Regulamin, to napisz sobie inny. Na tym forum obowiązuje ten Regulamin i twoje zdanie na jego temat szanujemy tak mocno, że aż jest to nam obojętne.

:
Santino napisał/a:
Wyciąg z regulaminu przypomnę :P
Cytat:
Szanowny użytkowniku. Jeśli nie podoba Ci się powyższy Regulamin, to napisz sobie inny. Na tym forum obowiązuje ten Regulamin i twoje zdanie na jego temat szanujemy tak mocno, że aż jest to nam obojętne.


Wobec powyższego proponuję jeszcze przykleić pierwszy post z tego działu i nie zawracać sobie głowy spamerką ciemnych kulisów, zaś tytuł <Pomocna dłoń Admina> zmienić na <Pięść Admina> albo jakoś podobnie :idea: :popcorn:

Pozdrawiam
Szymon
[Usunięty]
:
korikolo napisał/a:
zaś tytuł <Pomocna dłoń Admina> zmienić na <Pięść Admina> albo jakoś podobnie

:facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-06-04, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Nooo, ja to już bym nie mógł pisać :popcorn: :))

:
korikolo napisał/a:


Wobec powyższego proponuję jeszcze przykleić pierwszy post z tego działu i nie zawracać sobie głowy spamerką ciemnych kulisów, zaś tytuł <Pomocna dłoń Admina> zmienić na <Pięść Admina> albo jakoś podobnie :idea: :popcorn:


A ja ci proponuję kilka dni urlopu przy następnym tekście jak wyżej. Stoi umowa?


Cezar, ty byś miał boś recydywista - oni zawsze mają gorzej :twisted:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2013-06-04, 16:43, w całości zmieniany 2 razy
:
ALAMO napisał/a:
oni zawsze mają gorzej

To też, ale moja natura bierze górę ;)

:
ALAMO napisał/a:
korikolo napisał/a:


Wobec powyższego proponuję jeszcze przykleić pierwszy post z tego działu i nie zawracać sobie głowy spamerką ciemnych kulisów, zaś tytuł <Pomocna dłoń Admina> zmienić na <Pięść Admina> albo jakoś podobnie :idea: :popcorn:


A ja ci proponuję kilka dni urlopu przy następnym tekście jak wyżej. Stoi umowa?


Stoi - przepraszam troszkę mnie poniosło :oops:

Ostatnio zmieniony przez korikolo 2013-06-04, 18:10, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Szymon
[Usunięty]
:
korikolo napisał/a:
Stoi - przepraszam troszkę mnie poniosło

No. A teraz chodź pogadać o zegarkach do innego działu ;) pifko

:
Hmm.. w regulaminie stoi
Cytat:
3) We wszystkich działach Bazaru (Sprzedam, Kupię, Oferty Niezegarkowe) pisać może tylko użytkownik mający minimum 69 postów i którego konto istnieje co najmniej 2 miesiące. Jednocześnie limit okrągłej liczby 69 postów zostaje zniesiony dla tych użytkowników, których konto istnieje minimum rok.

a ja istnieję już ponad rok, ale na bazarze pisać nie mogę.

Sprzedawać akurat na razie nie mam zamiaru, bo i nie mam czego, ale bardziej boli mnie, że w wątkach pisać nie lza, już mi jedna okazja przepadła przez to. A i pochwalić nie ma jak.

Da się coś z tym zrobić?

:
advert napisał/a:
Da się coś z tym zrobić?


Da :-)
Sprawdź po przelogowaniu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.