Restrykcje dla nowych
Odpowiedz do tematu

:
"...substancja mazista, dość rzadka, bezwonna, niskotopliwa, nie wysychająca, koloru od białego poprzez żółty do brązowego - we wszystkich wypadkach dość prześwitująca. Jest mieszaniną węglowodorów parafinowych (alkanów) z pogranicza stałego i ciekłego stanu skupienia w normalnych warunkach otoczenia (temperatura topnienia 35-45 °C) – głównie są to dokozan (C22H46) i trikozan (C23H48)[1]. W innych wersjach może wykazywać wyższą temperaturę topnienia (36-60 °C) i zawierać głównie nasycone węglowodory zawierające >25 atomów węgla.." :mrgreen:

Gburek I Złośliwy.

:
Ale z tym cłem i vatem to i tak bym się nie martwił. Trafia na nasze forum taki pan urząd skarbowy i chce zrobić wywiad o tym i owym, zanim zrobi 69 postów to go z pracy wyrzucą bo siedzi na forum zamiast pracować, policjant skarbowy zaś, po 69 postach to się zdąży zaprzyjaźnić i napić i nakraść i swoich przecież nie wyda.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
pmborek napisał/a:
policjant skarbowy zaś, po 69 postach to się zdąży zaprzyjaźnić i napić i nakraść i swoich przecież nie wyda.


+1 :D

Pozdrawiam
Lastrad
:
pmborek napisał/a:
Ale z tym cłem i vatem to i tak bym się nie martwił. Trafia na nasze forum taki pan urząd skarbowy i chce zrobić wywiad o tym i owym, zanim zrobi 69 postów to go z pracy wyrzucą bo siedzi na forum zamiast pracować, policjant skarbowy zaś, po 69 postach to się zdąży zaprzyjaźnić i napić i nakraść i swoich przecież nie wyda.


I to jest słuszna koncepcja. Kanclerską głowę ma nasza Administracja fiu fiu :shock:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Jacek. napisał/a:
"...substancja mazista, dość rzadka, bezwonna, niskotopliwa, nie wysychająca, koloru od białego poprzez żółty do brązowego - we wszystkich wypadkach dość prześwitująca. Jest mieszaniną węglowodorów parafinowych (alkanów) z pogranicza stałego i ciekłego stanu skupienia w normalnych warunkach otoczenia (temperatura topnienia 35-45 °C) – głównie są to dokozan (C22H46) i trikozan (C23H48)[1]. W innych wersjach może wykazywać wyższą temperaturę topnienia (36-60 °C) i zawierać głównie nasycone węglowodory zawierające >25 atomów węgla.." :mrgreen:

Gburek I Złośliwy.

Bede strzelal - :arrow: :arrow: brylantyna :idea: :idea: :razz: :razz: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
I do słownika; będzie przed majerankiem :mrgreen: :mrgreen:

Gburek.

:
Fazi64 napisał/a:
Jacek. napisał/a:
"...substancja mazista, dość rzadka, bezwonna, niskotopliwa, nie wysychająca, koloru od białego poprzez żółty do brązowego - we wszystkich wypadkach dość prześwitująca. Jest mieszaniną węglowodorów parafinowych (alkanów) z pogranicza stałego i ciekłego stanu skupienia w normalnych warunkach otoczenia (temperatura topnienia 35-45 °C) – głównie są to dokozan (C22H46) i trikozan (C23H48)[1]. W innych wersjach może wykazywać wyższą temperaturę topnienia (36-60 °C) i zawierać głównie nasycone węglowodory zawierające >25 atomów węgla.." :mrgreen:

Gburek I Złośliwy.

Bede strzelal - :arrow: :arrow: brylantyna :idea: :idea: :razz: :razz: :mrgreen: :mrgreen:

Fazi64, blisko, ale to jeszcze nie to :mrgreen:

:
Hmmm, Mariusz - a gdzie miejsce na slynny, filmowy, przyslowiowy wrecz suspens :?: :idea: i rownie przyslowiowe niedomowienie :idea: :idea: :razz:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
No przecież nie domówiłem :mrgreen:

:
Brylantyniarz :mrgreen:

Gb.

:
:oops: :oops: :oops:

tothemax
[Usunięty]
:
Ale k*pa... Mogłem się sprężyć z założeniem konta wcześniej... :oops: Ciężki los świeżaka :mrgreen:

:
...tothemax, ano mogłeś, ale restrykcje dla nowych nie są z kolei jakieś katastroflane. Można z tym żyć przez jakis czas i dołączyć później do grona prawowitego kumotra ;)

:
tothemax musisz wykazać ile dla Ciebie znaczy Mateczka Partia, nie ma letko.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
sylwek
[Usunięty]
:
tothemax, tak ,tak Osoba se popaczy , ja w miecha ponad pół litra szpamu obaliłem i zostało mnie jeno jedno kryterium do spełnienia , to zanim 2 miechy miną ,to na detoksie wyląduję ni chybi :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.