Zmiana zasad korzystania z imageshacka!
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
sylwek napisał/a:
Santino napisał/a:
Właściwie to dość uczciwa cena...
2$ nie majątek, a chyba można bez limitu ładować?


a za pół roku Ci przyślą @ ,że musisz coś dopłacic ,bo się jakiś inny limit wyczerpał :wink:

Cena i uczciwa ale jest to kłopot, poza tym właśnie próbuję sobie wyobrazić dbanie o kilkuletni abonament :evil:

:
Ja też nie skorzystam.
Ale jak sobie myślę, że zapewne bardzo wiele osób skorzysta.
A bardzo wiele osób x 2$ miesięcznie = bardzo wiele dolarów ;-)

To często stosowany trick: przyzwyczaić ludzi do korzystania z usługi, a potem wprowadzić opłatę...

:
NA fotosiku profi konto kosztowało chyba 9 czy 19 zł za rok.

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
PayPalem się płaci, chyba z automatu co miesiąc ściągają z karty.
Imo problemu nie ma, póki nie wpadną na identyfikację użytkownika po IP. Od dziś mam już trzy konta na IH i jakoś to leci .. Szkoda tylko, że stare zdjęcia poszły (musiałem pokasować ręcznie ponad 2k zdjęć, głównie nadgarstkowych) by ocalały te z Fotoplastikonu i innych galerii ... Ale właściwie wszystkie mam na komputerze ..
Damy radę, Polak potrafi :mrgreen:

:
A googiel nie ma jakiejś swojej usługi?
Jakaś picassa czy coś?

:
Picasa za free daje 1GB na zdjęcia. Przy założeniu, że są maks 800x600 z jakością ~95, to jedno zdjęcie zajmuje koło 250kB, czyli 1024000/0,25 = 4096 zdjęć.

:
Hmm, ja zawsze wrzucałem bez rejestracji :neutral:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Santino napisał/a:

To często stosowany trick: przyzwyczaić ludzi do korzystania z usługi, a potem wprowadzić opłatę...


No picobello jak w małżeństwie :grin:

Gburek the pies.

[ Dodano: 2012-02-10, 19:09 ]
patafian napisał/a:
Hmm, ja zawsze wrzucałem bez rejestracji :neutral:


Czas przeszły dobrze użyty :cool:

Gb.

Blaz
[Usunięty]
:
machlo napisał/a:
Picasa za free daje 1GB na zdjęcia. Przy założeniu, że są maks 800x600 z jakością ~95, to jedno zdjęcie zajmuje koło 250kB, czyli 1024000/0,25 = 4096 zdjęć.


Tylko że picassa jest przypisana do mailowego konta gmail. Wyczerpiesz picassę - musisz założyć nowe konto mailowe.

:
nick555 napisał/a:
Znajdź te co chcesz oszczędzić, nawet małe, zapisz na dysku i załaduj. A później podmień. Ja swoja recenzję i jedno z galerii tak uczyniłem. Jak masz dużo to syzyfowa praca...


ja właściwie nic nie pokazywałem w galerii... ale jak bym miał szukać wszystkich wątków, w których coś wstawiałem to :roll:
na dodatek większość zdjęć po uploadzie usunąłem :evil:

Skate or die!
:
A by ich dunder świsnął :evil: Właśnie skasowałem ręcznie 200 zdjęć i jeszcze mnie kilkaset czeka, co by do tych 500 dojść :/


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Blaz napisał/a:
Tylko że picassa jest przypisana do mailowego konta gmail.

Na pewno? Korzystam z usługi Google Docs i loguję się tam z firmowego maila, który mam na home.pl

:
Wiem,ze niektorym nie pasuje (nie wiem z jakich powodow ;) ),ale photobucket jest darmowy i swietnie dziala - sam uzywam i pewnie dlatego nie mam teraz problemu ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
Wiem,ze niektorym nie pasuje (nie wiem z jakich powodow ;) ),ale photobucket jest darmowy i swietnie dziala

Jasiu - pisałem Ci tam i napiszę tu - mi chodzi jak czołg i nie ma porównania do IH, który też do niedawna był darmowy, a dzięki Uploaderowi śmiga mi jak ta lala ..

:
patafian napisał/a:
Hmm, ja zawsze wrzucałem bez rejestracji :neutral:


ja niestety też... :???:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.