Zmiana zasad korzystania z imageshacka!
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Zmiana zasad korzystania z imageshacka!
Bardzo duże zmiany szykują się na imageshacku po 1 marca. Na swoim koncie za darmo będzie można trzymać tylko 500 zdjęć. Te ponad limit zostaną usunięte, poczynając od najstarszych. Te, które zostały wrzucone bez rejestracji, zostaną w ogóle skasowane.

Uczulamy więc, żebyście kopiowali swoje starsze zdjęcia z imageshacka i w miarę możliwości, po wrzuceniu ich na inny serwer lub inny profil w imageshacku, podmieniali linki w swoich tematach. Gdy tego nie zrobicie, bardzo dużo tematów stanie się martwymi. Zwłaszcza te w Fotoplastikonie.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-02-11, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Do ustalmy sobie jakiś inny fajny serwer :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow, jesteś informatykiem, postaw serwer, ustal tajne hasło i oczekuj propozycji korupcyjnych :twisted:
Oczywiście "Brązowi" mają za free :idea: , no chyba, że Ty spomarańczowiałeś :evil:

:
Jam brązowy do szpiku kości, a pomarańczka to jedynie uzupełnienie stanów magazynowych po wyprzedaniu Artego. Najchętniej Ollecha, ale i inny fajny zegar rozważę :lol:

A ze mnie to już kiepski informatyk, dzisiaj to utrzymywanie tego bałaganu przy życiu :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A ja mam jeszcze pytanie techniczne. Wrzucam sobie fotę na imageshacka. Leży sobie załóżmy dwa tygodnie, wrzucona była do nadgarstkowych. Czy jak ją skasuje z imageshacka (mojego) to ona zniknie w temacie również?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Zniknie ..

:
Supcio...

To naprawdę trzeba się zastanowić nad serwerem, albo znaleźć jakiś inny fajny hosting.

Ostatnio zmieniony przez nick555 2012-02-10, 15:41, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
o masz, ja większość bez rejestracji wrzucałem :roll: Nawet już chyba tych fotek nie mam...

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja też. Czyli bez szans... Wszystkie moje pójdą się...

Skate or die!
:
Znajdź te co chcesz oszczędzić, nawet małe, zapisz na dysku i załaduj. A później podmień. Ja swoja recenzję i jedno z galerii tak uczyniłem. Jak masz dużo to syzyfowa praca...

FORZA Robert!
RK WRT
:
A powyzej 500 zdjec trzeba placic abonament, czy tez jest to jednorazowa oplata?

Blaz
[Usunięty]
:
Abonament miesięczny 2 lub 4 dolary, w zależności od opcji.

sylwek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Abonament miesięczny 2 lub 4 dolary, w zależności od opcji.


pogięło ich :twisted: :evil: :shock:

:
Właściwie to dość uczciwa cena...
2$ nie majątek, a chyba można bez limitu ładować?

sylwek
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Właściwie to dość uczciwa cena...
2$ nie majątek, a chyba można bez limitu ładować?


a za pół roku Ci przyślą @ ,że musisz coś dopłacic ,bo się jakiś inny limit wyczerpał :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.