Santino's A3
Odpowiedz do tematu

:
TowRoupas, Mądrala :P

Ten projekt, który pokazałeś poszedł do druku.
Okazało się, że niebieskie elementy są zbyt małe, a w ogóle źle pomierzyłem widoczną część tarczy - indeksy godzinowe musiałem przenieść do wewnątrz koła indeksów minutowych. Przez co stracił sens czarny okrąg.

Militarna tarcza byłaby takim klasycznym uzupełnieniem tej koperty. Ale:
1. jest wiele takich zegarków
2. nie miałem skąd wziąć odpowiednich wskazówek, żeby pasowały do Mołni, były odpowiedniej długości i jeszcze pasowały do militarnej tarczy.

Jak Osoba myśli, że to wszystko jest takie proste, to się Osoba myli ;-)

:
Jak to nie jest proste :?: :?: :mrgreen: , a ja gupi myślałem że to wszystko to bułka z masłem.

:
Przemyślałbym raz jeszcze tą koronkę ...

:
Tomek, Masz rację - koronka ta jest robocza.
Albo cebulka będzie, albo taka prosta.

Sylwek - jak to było - jak się ma kasę, to każdy głupi potrafi zrobić zegarek? ;-)

:
Santino napisał/a:
Albo cebulka będzie, albo taka prosta.

Cebulka imo będzie pasować do tej koperty ..

:
Santino napisał/a:


Sylwek - jak to było - jak się ma kasę, to każdy głupi potrafi zrobić zegarek? ;-)


no niby tak :mrgreen:

:
Santino , ciekawa tarcza tylko troszkę przeładowana imho ..
koperta ujdzie .

:
Ja się lubię wymądrzać :P
Dla mnie ta tarcza niestety nie jest fajna a logo za krzykliwe... :wink:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Blaz
[Usunięty]
:
Myślę, że nie byłoby aż tak krzykliwe, gdyby było w prostej kopercie. Czasami po prostu się nie sumuje.

Sylwek, załóż tą tarczę do jakiejkolwiek innej koperty i wrzuć zdjęcie?

:
czy ta tarcza jest niedokładnie wykonana?? czy to paproszki na szkle (głownie widać to przy indeksach 8, 11, czerwone coś obok 12, w subtarczce sekundowej przy 45) mnie się tarcza podoba, szczególnie kolor (kiedyś nawet wymieniliśmy PW - o czymś takim myślałem w projekcie molnii), ale w prostszej kopercie chyba faktycznie byłoby ładniej :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
a mi się tam podoba
może jedynie zrezygnowałbym z cyfr arabskich na subtarczce ale dla mnie więcej niż ok
jak ci reszta przyjaciół forumowych ( a przyjaciel, to jak mawia król Julian wróg który się jeszcze nie ujawnił ) obrzydzi zegar to go przygarnę
poważnie, jak nie walniesz ceny strojnej to pogadamy

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Szataniasty i inni - wiecie kuledzy gdzie można kupić komplet wskazówek brequetowskich (najlepiej barwionych termicznie), które podpasowałyby do Mołni 3601? Rzućcie proszę jakimś linkiem :)

:
np tu:
http://www.ebay.com/itm/N...#ht_1872wt_1297

Skate or die!
:
Te, które pokazał Piotrek, to porażka :-(
Są za długie do majfriendowych kopert.

Barwionych breugetowskich to nie widziałem.

:
ale nie było mowy o majfrendowych kopertach... takie po prostu znalazłem.
Poza tym, na jego stronie jest też dużo ciekawych kopert, łącznie z piaskowanymi.

Ewentualnie można spróbować zagiąć koniec jak w oryginale w mołni.

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2012-05-17, 13:49, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.