Projekt EDC
Odpowiedz do tematu

:
Taaa, szybciej z tym wodorowym. Dopiero ten do mnie gada "chcesz mnie kupić i pooglądać".

Zegarki * Rower * Radio
:
Tak z ciekawosci, cos tu sie jeszcze dzieje? :D

:
Oczywiście że się dzieje.

:
To dobrze.
następna odkrywka latem b.r. :))

Skate or die!
:
ALAMO napisał/a:
W tym roku na 100% nie damy rady go zrobić. Ale pewnie wyrobimy się na wiosnę 2015, zegarek jest gotowy. Prototyp ostatni zmieni się tylko w zakresie graweru na deklu i powiększonej koronki, reszta już gotowa.


wiosna, wiosna..... :)

P.S. gram trytu kosztuje około 20000$

:popcorn:

:
Co tam??? Bo tu ludzie czekają... :)) :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Właśnie, właśnie!! :))

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Planujemy restartować projekt w maju.
Żeby była jasność ;-) : ten zegarek jest GOTOWY. Widzieliście prototyp, wszystko tam gra i buczy. Może będą lekkie zmiany w efektach tarczy, bo teraz taki jest .. za spokojny hmmm Chociaż nie wiem czy to jest wada akurat.
Dyskusyjna jest tylko kwestia grawerów, ale to u nas zawsze tak jest, i zawsze powstaje ich pierdylion wersji.

:
Spokojnie. Okres połowicznego rozpadu trytu to przeszło 12 lat... Zdążymy się nacieszyć :))

Jarek
:
Rurki będą nowe. W przeciwieństwie do Neona, te się nadal produkuje pifko

:
ALAMO napisał/a:
Rurki będą nowe. W przeciwieństwie do Neona, te się nadal produkuje pifko


Dalej T25?

:
Tak. To świeci jak latarnia. Moje prototypy leżąc na szafce koło łóżka, po ciemku mają zieloną łunę nad sobą hmmm
Nie kumam tej dyscypliny DMC, ale jak ktoś trenuje, to świat jest pełen lig i kategorii, my nie bedziemy się w ligowe rozgrywki mieszać hmmm
Do tego - powstanie wersja mniej świecąca. cool

:
Super że projekt żyje, ma skubaniec potencjał :)

_
work in progress
:
Miałby.... z T100 :złośliwiec:

Skate or die!
:
Nie znam się za bardzo na świeceniu trytem, ale wydaje mi się, że żeby poziom świecenia po stu latach (T100) był taki sam jak po dwudziestu pięciu w T25, tego trytu musi być cztery razy więcej, a to znaczy, że zegar będzie czterokrotnie bardziej radioaktywny. Jeśli się mylę, proszę bardziej uświadomionych Kumotrów o sprostowanie.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.