Projekt EDC
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
raczej będzie to najtańszy mechaniczny tryciak na rynku :P


Może być ciężko. Traser, Luminox i kilka niemieckich firemek na Ecie oferują za około 1200 PLN. :wink:

:
A tak wygląda to co Krzysiek wam wczoraj pokazał w wersji z ludzka twarzą. :razz: :mrgreen:

Pierwsza wersja







Druga wersja






Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-02-09, 13:13, w całości zmieniany 2 razy
:
Blaz napisał/a:
ALAMO napisał/a:
raczej będzie to najtańszy mechaniczny tryciak na rynku :P


Może być ciężko. Traser, Luminox i kilka niemieckich firemek na Ecie oferują za około 1200 PLN. :wink:


No to przecież mowię, że będzie najtańszy :P

Blaz
[Usunięty]
:
Tak Cię podszedłem, żebyś podał granice cenowe. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Może być ciężko. Traser, Luminox i kilka niemieckich firemek na Ecie oferują za około 1200 PLN.


dawaj linkie :mrgreen: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Mogę Ci na PW puścić niemieckości, bo Trasera i Luminoxa to nie mam w obserwowanych. :mrgreen:

A ja niniejszym chciałbym pogratulować Gerlachowi pierwszego komentarza na allegro! :grin:

:
ALAMO napisał/a:
Wolę tak naprawdę zmodyfikować ST25 i nazwać go GG001 :P


Już się mendom w dupach poprzewracało i se będą inhausa składać :twisted:
Poza tym dopracują osoby beczkę, potem kompresora, a potem EDEca, a nie tak wszystko na raz, bo sąsiadce nerek na to wszystko nie starczy.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Jest moc w tym zegarku :shock: :shock: :shock:

:
nie no tak tylko prowokacyjnie napisałem, wczoraj akurat mi się jeden Traser spodobał, ale cena jaką życzą sobie za kwarca z trytem jest z d*** (dużo więcej niż 1,2K PLN)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Blaz napisał/a:

A ja niniejszym chciałbym pogratulować Gerlachowi pierwszego komentarza na allegro! :grin:


i to pozytyw!! :mrgreen:

:
Borewicz napisał/a:
Już się mendom w dupach poprzewracało i se będą inhausa składać :twisted:


Niczego nie będziemy składać, gdyż że ponieważ tego mechanizmu nie ma po co modyfikować. Wszystko jest takie jak być powinno, i nikt nie musi dopłacac ciul wie ile żeby nie mieć osiek z plasteliny :P
Natomiast nie ukrywamy, że bardzo nam zależy żeby w naszej wersji garniturowca na rok przyszły znalazł się ładny mechanizm, jeszcze ładniejszy niż normalnie ST25 - które i tak jest zajebubu. Opcje są dwie, jedna to taka że "dozdabiać" go będziemy sami, druga jest taka że jeśli polegniemy z pierwszą, to po prostu zamówimy najdroższą wersję ST25, z rodowanym i ażurowanym wahnikiem.

:
A tak z innej beczki, to tak calkiem formalnie te rysunki se mozna wziac i wg nich cos samemu zrobic (tylko mi cicho, ze sie nie da dokladnie, bo to nie jest rysunek wykonawczy, bo wiem)...?

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
ALAMO napisał/a:
najdroższą wersję ST25, z rodowanym i ażurowanym wahnikiem.


ma to jakies oznaczenie, coby wyguglać jak to wygląda?

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
ALAMO napisał/a:
Niczego nie będziemy składać, gdyż że ponieważ tego mechanizmu nie ma po co modyfikować. Wszystko jest takie jak być powinno, i nikt nie musi dopłacac ciul wie ile żeby nie mieć osiek z plasteliny :P


Nooo, subiektywnie rzecz biorąc to wahnik jednak mógłby być nieco cichszy :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie mógłby, przy takiej zastosowanej technologii.
A taka jest zastosowana, żeby był trwały.
Wszystko w tym werku jest zrobione tak, żeby było trwałe.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.