Projekt EDC
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
:
ciniol napisał/a:
poprzez Dzika trafiłem na stronę Gerlacha a stamtąd na stronę China Watches, a Dzik no cóż .... zachciałem poszerzyć kolekcję o Made in Poland


ale nie jesteś botem? :mrgreen:

:
a potem Sokół, Dzik jest piękny ale Sokół zawsze pozostanie Sokołem

:
ciniol, - złe forum, zły wątek, - tu za dużo ciekawych projektów melepety pokazują - beczkę forumową już widział :mrgreen: :twisted:

:
poza tym Dzik trafił w moje gusta - preferuję ciemne tarcze i albo klasyczna prostotę albo na odwrót 3 małe tarczki chronometru na głównej tarczy - taka schiza, no i ciekawość mechanizmu sea gulla - miła odmiana od ety i valljoux

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol,

Przy najbliższej okazji chyba będziesz musiał zjawić się na ślaśkim zlocie :) Co by Twoje zegary obmacać, czy za dużo kłality nie mają w sobie.

FORZA Robert!
RK WRT
:
widział beczkę ale tylko jedna opcja mi pasi, więc jak nie wygra to nie wiem czy zakupię

[ Dodano: 2012-02-08, 23:15 ]
Tak z innej nomen omen beczki Dzik jest dziki i debeściarski, szacun, wkurza mnie na razie - musze się przyzwyczaić - jedna rzecz czyli czasmi słyszę ten wahnik automatycznego naciągu

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
maciek
[Usunięty]
:
ciniol napisał/a:
widział beczkę ale tylko jedna opcja mi pasi, więc jak nie wygra to nie wiem czy zakupię

[ Dodano: 2012-02-08, 23:15 ]
Tak z innej nomen omen beczki Dzik jest dziki i debeściarski, szacun, wkurza mnie na razie - musze się przyzwyczaić - jedna rzecz czyli czasmi słyszę ten wahnik automatycznego naciągu


eeee. :wink:

http://www.chinawatches.p...a8d013c5#358604

:
eee.... dlatego pisałem że muszę się przyzwyczaić

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Panowie. Planujecie może wykorzystanie w przyszłości Miyoty? Szczególnie interesuje mnie 9015 która to zbiera całkiem pochlebne recenzje. No i jest bardziej koszerna.

:
Ciniol no to wpadłeś,toż to same szumowiny i pijaki na tym forum :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
zapomnialeś o złodziejach. :twisted:

:
szumowini i pijaki to jeszcze moze być ale gdzieś na forum natknałem się na zboczeńców co to gadali o wzajemnym 69 brr... paskudztwo ;-) i że raz coś tam cos tam to nie gejostwo

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
oj tam dramatyzujesz teraz ciniol , czytaj między wierszami

:
....chyba się Wam wątki spamery popiętroliły :twisted:

:
kkwpk napisał/a:
Panowie. Planujecie może wykorzystanie w przyszłości Miyoty? Szczególnie interesuje mnie 9015 która to zbiera całkiem pochlebne recenzje. No i jest bardziej koszerna.


Szczerze, to o tym nie myśleliśmy. "koszerność" to ostatni argument który wogóle biorę pod uwagę - wolę wybrać mechanizm który nie jest gówniany. I tutaj jest szkopuł, bo 9015 jest całkiem niezła, tylko że trzeba na nią czekać. A bywały przypadki, zę i tak nie była dostarczana, bo poszła do "lepszych". To jest ryzyko którego nie możemy podjąć, przynajmniej nie teraz. Wolę tak naprawdę zmodyfikować ST25 i nazwać go GG001 :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.