Projekt EDC
Odpowiedz do tematu

:
a ja sobie poskładam co nie co.

:
Czyli wyjdzie jak liczę 8 możliwości. Hmmm
No i cały plan wp!@#$%u :(
Nic to będzie zastępczy :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Nikuś zawsze możesz sprzedać Orsę... :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nicku osłabiony chorobą!!!
Weźmnie se czarnucha, bo lubi czarnuchy :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
maciek
[Usunięty]
:
ale pokazali... Beczka do kupienia, edc by Gerlach zapowiada się całkiem dobrze. Jak żyć. premierze, jak żyć...?

:
Hmm... właśnie w tej chwili nie mam nic z trytem... tak więc opcja mi się bardzo podoba.

:
handel jest handel,

: świeżak
witam! Trafiłem na forum poprzez zakup Dzika - wiem że to brzmi co najmniej dziwnie ale to czysta prawda ;-) i nie łapię jeszcze większości rzeczy więc czy ktoś może mnie oświecić co znaczy EDC? to skrót od czego?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Every Day Carry - zegarek codzienny.

maciek
[Usunięty]
: Re: świeżak
ciniol napisał/a:
witam! Trafiłem na forum poprzez zakup Dzika - wiem że to brzmi co najmniej dziwnie ale to czysta prawda ;-) i nie łapię jeszcze większości rzeczy więc czy ktoś może mnie oświecić co znaczy EDC? to skrót od czego?


Every Day Carry. Zegarek codzienny, nieściągalny jak trzeba, to i przez miesiąc. Prysznicowalny, myjogarowy. :mrgreen:

Serio najpierw kupiłeś Dzika????

:
w życiu bym nie wpadł, praszczajcie durakowi mam kilkadziesiąt zegarków ale nie spotkałem sie nigdy z takim określeniem. mam nadzieję że koledzy nie uznają z :lol: e moje motto jest w 100 % prawdziwe czego jestem przykładem

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
a co miał Sokoła najpierw?
cinol co Cię skłoniło do wzięcia Dzika??

Ostatnio zmieniony przez rysiek 2012-02-08, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
do roboty, cinol, do roboty! Czytać, spamować, no i spamować. :wink:

:
ciniol napisał/a:
praszczajcie durakowi


Praszczajem :lol:
U nas durakow skolka ugodna :D

:
poprzez Dzika trafiłem na stronę Gerlacha a stamtąd na stronę China Watches, a Dzik no cóż .... zachciałem poszerzyć kolekcję o Made in Poland

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.