Ankieta dla zabicia czasu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jakaś fajnie dobrana guma na którą mógłby wskoczyć byłaby Ok
...choć tak samo można podejść do nato czy marataca czyli ciekawa alternatywa indywidualnego paska

:
Ubrać go w gumę, później i tak każdy z osobna ubierze ją inaczej :lol:

maciek
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
Cytat:
Czy któryś z szanownych, wtajemniczonych użytkowników mógłby przekazać mi, za pośrednictwem PW, dane dotyczące przybliżonych kosztów produktu finalnego?
Mówiąc o przybliżonych kosztach mam tu na myśli kwotę zaokrągloną do "+ -" 5 złotych :mrgreen:
Dziękuję.


było parę razy w różnych wątkach okołoprojektowych - planujemy zamknąć się w 1000zł :razz:


musimy, bo będę się musiał wyprowawdzić... :wink:

:
damy radę, najwyżej się wskazówki z folii aluminiowej powycina, żeby było taniej :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A na deklu damy naklejeczkę zamiast grawerka!!!
Nie ma możliwości abyśmy nie wyrobili się w budżecie :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja już wcześniej zagłosowałem na materaca ale piasek sobie sam zrobię bo się uczę!!! 3 kilo skóry przyjechało, podstawowe narzędzia mam pierwszy pach już podziurawiony, niedługo się pochwalę.

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
SKANDAL. Brakuje mi w ankiecie opcji "na ścianie" i "na sznurku" :!:To są dwie jedyne słuszne opcje :razz: :twisted:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Guma albo bransoleta, a co do budżetu, to może ktoś kompetentny się wypowie w jakiej kwocie się zmieścimy?

Ostatnio zmieniony przez miszczunio666 2012-02-08, 00:31, w całości zmieniany 1 raz
:
IMHO NATO :idea: :idea: :razz: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
miszczunio666 napisał/a:
Guma albo bransoleta, a co do budżetu, to może ktoś kompetentny się wypowie w jakiej kwocie się zmieścimy?


już pisałem wyżej, ale powtórzę - budżet to maks 1000zł. Trzeba się nastawiać na tą kwotę bo 450zł czy 500zł to nie będzie na pewno. Konkretnej kwoty co do 1zł w tej chwili nikt nie poda, bo projekt musi być omówiony i wysłany do wyceny do wykonawców poszczególnych elementów.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.