Ankieta dla zabicia czasu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Głos na bransolete - pasek chyba łatwiej samemu dobrać niż fajnie dopasowaną stal.

:
Przypominam że "materace" są bardzo długie i..........................zabraknie dziurek do zapinania i ............... po zapięciu będzie odstawał od szlufek kawał paska. :mrgreen:

W ankiecie nie ma opcji Zwykły seryjny pasek :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-02-07, 11:21, w całości zmieniany 1 raz
:
jak juz bedziemy konkretnie sie zajmowac doborem opaskowania to dodamy odpowiednie opcje :D

:
HM

Pozdrawiam
Lastrad
:
Pewnie że materac, dziurkę można zawsze zrobić :)

Ale może byśmy wysłali jakieś zapytanie ofertowe do Togo po ile by Bonetto pchnęli w sztukach powiedzmy 60 i czy by mieli?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Moim skromnym zdaniem - guma :mrgreen: , właściwie tylko po to, aby móc założyć zegarek bezpośrednio "z pudełka".
Docelowy pasek, bransoletę, nato itp, itd każdy (no, może prawie każdy) i tak dobierze sobie sam wg własnych upodobań / widzimisię. Jeżeli znowu zaczną się dywagacje na ten temat (poparte kolejnymi ankietami :mrgreen: ) to może nam zabraknąć czasu, a bardzo chciałbym aby F.O.K.A. zagościła na moim nadgarsku podczas wyjazdu na wakacje.

:
Dobra guma nie jest zła i do beczki pasuje.

:
Foka na materacu :mrgreen: Się wahałem ale ... jak już to już. Guma co prawda też może być. Do tego czasu powinna u mnie być bransa, która chyba podejdzie. Gumę też jakąś nie problem przysposobić....

Ok bez dywagacji...głos oddany na Fokę na materacu :razz:

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Ja jeśli już to widziałbym jakąś gumę, a potem to już każdy i tak sobie dobierze pod własne gusta

:
Bonetto nie ma szycia, jest przez to lekko nudne.
A szkoda, bo to zacne gumy!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Z duza doza prawdopodobienstwa u mnie docelowo wyladuje na tym:

KLIKEN MACHEN

Chociaz zaczynam sie powoli do mesha przekonywac...

KLIKEN MACHEN ZWEI

Pewnie sie skonczy na obu.

Pozdrawiam
Eryk

:
...Erolek, PW odbierz ;)

:
Mój głos na materac

Nikt nie jest na tyle inteligentny żeby nie wyłapać taboretem w ryj.

Kijem Wisły nie przepłyniesz.
Głową muru nie przeskoczysz.
Nie wszystko złoto co się święci garnki lepią.
:
a mój na nato :mrgreen:

:
A jak tam sprawa bransolety do dzikiegosokoła, była podobno testowana? Gdyby sprawy się ułożyły, to może taką dodać do beczki?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.