Poszukiwany dawca
Odpowiedz do tematu

:
Miyotka z serii 82xx to wół roboczy. Absolutnie pewny i sprawdzony mechanizm, bierz i nie marudź!!!

Mam go w Ticino za 150 prezydenta i w Benarusie za 600 portretów.

I nigdy się nie waham nad zegarkiem, który mi się podoba, jeżeli ma środku 82xx.

Chociaż wolę 90xx, ale one jeszcze nie są tak powszechne...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
sylwek
[Usunięty]
:
bow, On będzie się mnie podobał , jak się wytworzy do niego osobista tarcza i do tego się scustomizuje cały łocz :wink: tylko ta data qwa :cry: trza będzie coś na tarczy nasrać,żeby odwracało uwagę :mrgreen:

:
Popatrzyłem sobie chwilkę na tę stronę i widzę tam mnóstwo projektów bez daty - która mnie również irytuje...

To w czem problem :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
sylwek
[Usunięty]
:
bow, projekty ,które widzisz bez daty ,, po kliknięciu w one okazują się być z podwójną datą :twisted:

taki fejk trochę

dlatego będę do Nich pisał ,aby to wyjaśnić ,, w ostateczności poczekam jak przyjedzie kolega ze Svenska ,który sie z Nimi dogada po szwedzku i wypyta o to i owo :wink:

nawet jak w fazie projektowania zrobi sie tam jednolity kolor, to później ta data tam jest :twisted:

:
W Skandynawii od lat jest pospolite ruszenie na znajomość języków. Nie sądzę, aby nie można było się z nimi dogadać po angielsku :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
sylwek
[Usunięty]
:
bow napisał/a:
W Skandynawii od lat jest pospolite ruszenie na znajomość języków. Nie sądzę, aby nie można było się z nimi dogadać po angielsku :lol:


połowiczna racja ,, z Nimi najlepiej gadać w ich języku ojczystym i mozna wtedy nawet liczyć na jakieś rabaty,, angielski owszem znają i to perfect,, ale używają jak muszą :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.