Próba popełnienia przestępstwa
Odpowiedz do tematu

:
No co za bezczelność... Wygląda na to, że admini CW, a teraz Gerlach są nieustannie pod lupą jakichś maniaków. Ale teraz jest już ustawa o stalkingu przecież, tylko policja też musi chcieć coś zrobić :evil:

:
Blaz napisał/a:
Wyłudzenie byłoby w momencie, w którym ktoś przelałby pieniądze. Dlatego Alamos mówił, że zareagował za szybko, na szczęście dla tego idioty, który to zrobił.


A w nosie, grunt że gad nikogo nie oszukał.

:
Z drugiej strony byłby chociaż nr konta w banku i ślad po delikwencie ;)

:
Stasiu napisał/a:
strix napisał/a:
no niezly zoz tfuuu tzn sos :shock:

s


;) mam podobne nieodparte wrażenie...



wszystkiego można się spodziewać... :neutral:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
:shock: :shock: :shock:

Ale patrząc z drugiej strony to należy pogratulować Gerlachowi sławy.
Są już jak nie przymierzając adidas albo inny roleks :P

:
Aż bym sobie cos sfingował :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Aż bym sobie cos sfingował :mrgreen:


Ty to lepiej dzieci baw, a nie figle Ci w głowie ;)

:
wahin napisał/a:
Są już jak nie przymierzając adidas albo inny roleks

Albo jak Biedronka :wink: Codziennie niskie ceny :mrgreen: Przez lata utwierdzano nas w opinii, że się nie da, że musi kosztować. A okazało się, że się da a ceny nie muszą być z sufitu.

:
Tomek napisał/a:
wahin napisał/a:
Są już jak nie przymierzając adidas albo inny roleks

Albo jak Biedronka :wink: Codziennie niskie ceny :mrgreen: Przez lata utwierdzano nas w opinii, że się nie da, że musi kosztować. A okazało się, że się da a ceny nie muszą być z sufitu.


Ojtam ojtam, chinskie zegarki co udaja polskie, to pewnie, ze tanie :mrgreen: :razz:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Aż bym sobie cos sfingował :mrgreen:


a Tyś taki rozmowny tutaj ,a jak chomior Ci kazał cos powiedzieć na żywca , toś wydusił tylko "coś z odwłoka :mrgreen:

:
Hy hy hy hy hy hy hy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Niestety okazało się, że nie ma żadnej grubszej afery :(
Dwoje "bardzo mądrych" ludzi postanowiło zrobić mi żart, widząc moją aktywność na fb...
Teraz będą mieć wycieczkę do Szczecina, a mówiłem im kiedyś, że przegną pałkę ze swoimi żartami, to nie słuchali ;)

:
Mam nadzieję, że jeszcze nie oświeciłeś owych geniuszy. Nalezałoby zrobić teraz kamienna twarz i spytać np: A co teraz powiedzieć typkom z ABW? Bo wiecie, Gerlach robi jakieś tajne zamówienie rządowe, no i niby mnie jeszcze nie przesłuchiwali formalnie, ale...
Czy coś w tym duchu. Jak potrzeba do dyskretnego pokazania czarnego cayenne z trzena podejrzanymi typami, da się zrobić :mrgreen:

Gnoo.

:
Hendrix89 napisał/a:
Niestety okazało się, że nie ma żadnej grubszej afery :(
Dwoje "bardzo mądrych" ludzi postanowiło zrobić mi żart, widząc moją aktywność na fb...
Teraz będą mieć wycieczkę do Szczecina, a mówiłem im kiedyś, że przegną pałkę ze swoimi żartami, to nie słuchali ;)



Niestety ?!?
Czy tu chodzi o to by były afery czy może lepiej żeby nie było :?:

Na moje lepiej jak nie ma... i oby jedynym problemem Gerlacha było jak ogarnąć do produkcji te wszystkie fajne projekty :wink:

:
Jacek. napisał/a:
ak potrzeba do dyskretnego pokazania czarnego cayenne z trzena podejrzanymi typami, da się zrobić :mrgreen:

Gnoo.

A jak ladnie poprosisz,to Ci Jacek nawet Boeinga albo Airbusa skoluje,co by nisko przelecial i postraszyl :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.