Zwycieski projekt forumowca - konsultacje społeczne
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
...nie wiem jeszcze co z dekielkiem. Mi się podoba, ale z tego co "słyszę" to jest różnie. Może poczekamy jeszcze, ktoś coś nowego zaproponuje i wtedy będziem myśleć

:
Maxio napisał/a:
Może poczekamy jeszcze

:neutral: Oprócz paru stron melepecenia niczego więcej się nie spodziewam :razz:
Produkujmy już, lepsze jest wrogiem dobrego :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Wysłałem wczoraj do Maxia propozycję takiego umieszczenia daty i cieszę, że się spodobało. Myślę, że zadowoli to zarówno przeciwników jak i zwolenników daty, bo data jest, ale jest dość dyskretna. :wink:

:
...tak właśnie, Blaz mnie naprowadził na takie cuś, a że mam kaca tom zapomniał o tym wspomnieć :oops:

:
To co, jeszcze koronka i na taśmę z nim! :mrgreen:

:
Jeszcze jedno pytanie co do lumy na indeksach - to będzie C1?
IMO BGW9 pasowałaby lepiej, bo normalnie jest praktycznie biała, a świeci na niebiesko-zielono, więc pasowałoby kolorystycznie do reszty moim skromnym zdaniem. ;)

Zdjęcia:




:
Rozwiązanie z datą prima sort. Myślę, że wszystkich zadowoli.

:
...z racji tego, że okazało się, że żółta luma świeci zupełnie inaczej niż myślałem, a pomysł z niebieską mi się spodobał, poniżej faktyczne świecenie


:
Jak dla mnie też jest to już skończony projekt, projekt koronki też już jest ale jeszcze drobne formalności i zostanie zaprezentowany!

:
...Santino, nie wiem jak świeci choinka na Wielkanoc, ale nie mam za bardzo wpływu na to, jakie "świecenie" wymyślił producent. Zielone świecenie indeksów (po uwzględnieniu "prawdziwego" koloru świecenia żółtej lumy) nie będzie ni wuja pasowało do koloru na bezelu. Niby też jest zielony, ale odcień jest inny i wygląda to jak kupa.

:
Po raz kolejny, mnie się podoba całościowo :)
Czekam na koronkę i wystarczy, nie ma co kombinować jak koń pod górkę w duży mróz :razz:

:
no i gra i bucy z tą niebieską lumą :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Maxio napisał/a:
...z racji tego, że okazało się, że żółta luma świeci zupełnie inaczej niż myślałem, a pomysł z niebieską mi się spodobał, poniżej faktyczne świecenie


Cholera Maxiu, jak mi się ten projekt nie podobał (głosowałem na inny) i już miałem spokój duszy, że nie muszę kasy szykować, tak spiep..łeś mi koncertowo nastrój bo to wygląda re-we-la-cyj-nie. :shock: Naprawdę się teraz spina.

Foch und Ch.
:
Maxio napisał/a:
...z racji tego, że okazało się, że żółta luma świeci zupełnie inaczej niż myślałem, a pomysł z niebieską mi się spodobał, poniżej faktyczne świecenie


Troche nie kumam - to jak bedzie w koncu wygladal za dnia? Mozesz pokazac?

Sekunda plynaca tez by fajnie swiecaca wygladala chyba?

s

:
za dnia tak jak jest w projekcie, po prostu żółta za dnia luma świeci na zielono (tak ze wzornika wychodzi)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.