Zwycieski projekt forumowca - konsultacje społeczne
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Padła już wcześniej bardzo dobra propozycja, ale przeszła bez echa.
Zróbmy bez daty. A jak ktoś bardzo potrzebuje wiedzieć kiedy zegarek został zrobiony, to niech idzie do grawera i czy to na brodzie, z boku, czy na bezelu, lub kopercie walnie sobie na własną odpowiedzialność cyferki "2012". Lub inne ulubione (datę urodzin). Odpowiednią czcionką oczywiście.
Szkoda czasu Panowie.

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Dwa dni byłem mało internetowy i już naspamowały 20 stron :shock:

Karolewskiej napisał/a:
mi sie nazwa podoba


A mi się bardzo STRIXowa foka podoba. Może Maxio jeszcze raz pochyli się nad jej obrazkiem - taki przemiły zwierzak

Pozdrawiam
Lastrad
:
pele944 napisał/a:
Ja to uważam, iż data powstania projektu to bardziej na jakimś certyfikacie by pasowała. Będzie takowy ??


i to powinno wystarczyć.

...jednego nie bardzo rozumiem , co to znaczy że ja nie umiem narysować tego czy tamtego i niech Maxio zrobi ze trzy warianty.

Przepraszam że powiem to mocno i dosadnie , jak ktoś nie umie to niech sobie wynajmie zawodowego grafika i niech ten grafik na zlecenie ktosia wykona szereg wizualizacji pod tytułem" jak spier....... fajny zegarek", a Maxio nie jest forumowym chłopcem na posyłki. Przedstawił ciekawy spójny stylistycznie projekt i ja go "łykam" w takiej postaci jak jest. Czy myślicie że Marcin robił osobno tarczę i osobno dekiel i czy wam się wydaje że taki projekt robi się 15 minut, troszkę szacunku Panowie dla jego twórcy.

I niech mi ktoś odpowie na pytanie czy to ma być zegarek forumowy ale dalej zegarek czy choinka w remizie w Grębocicach.

Blaz
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:

I niech mi ktoś odpowie na pytanie czy to ma być zegarek forumowy ale dalej


Svedosie, to ma być zegarek FORUMOWY. A to znaczy, że KAŻDY pogląd jest ważny. Niezależnie czy zgodny z Twoim poglądem czy nie.

Apelujesz o szacunek, a mam wrażenie, że tego szacunku nie okazujesz dla mających inną wizję niż Ty.

Takim sposobem wyrażania myśli robisz Maxiowi niedźwiedzią przysługę, a tego chyba nikt nie chce.

Dlatego apeluję do wszystkich o powściągliwość w wyrażaniu opinii.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-02-04, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Musicie wybaczyć Sylwestrowi. On otóż bywały jest w kraju naszym pałającym, i wie gdzie są Grębocice. Jam niestety prosty cham bez szkoły - i za wuja nie wiem :mrgreen:
Ale mówiąc serio, to temat jest jak najbardziej otwarty i aktualny : jeśli ktoś widzi inną dupkę, to proszę "poka poka" zrobić.
Maxia jest zajebibi, ale nic nie jest tak dobre, żeby nie mogło być coś lepsze. I nikt się o to nie będzie fochal, bo dostanie w ryło jakby zamiarował :P
Ale akurat się zgodzę że melepecenie "tu bym jebnął szlaczek, a ty nawtykał zapałek, ale nie umim" to takie trochę z czapy jest.
Czy ktoś wogóle chce ZROBIĆ inną wizualizację ? Jeśli tak - to ile potrzebuje czasu ?

Blaz
[Usunięty]
:
Napisałem do Maxia w sprawie pewnej propozycji, która - mam nadzieję - zadowoli wszystkich. Zobaczymy co Maxio na to.

:
Łukasz, czy Ty nie widzisz że dyskusja zmierza w kierunku który został wytyczony jakies 2 lata temu na innym forum.

Ja nie neguję poglądów innych kolegów, ale także staram się nie negować poglądów autora tego projektu, to że akurat jego postrzeganie pewnych rzeczy jest podobne do mojego to jest sprawa wtórna.

Rozumiem także jak ktoś wnosi jakieś sensowne propozycje jak np Strix , ale takie pitolenie, tam szlaczki , tu rzucik i dlaczego ma takie wskazówki jak JA CHCIAŁEM inne, i dlaczego nie ma 2012 na tarczy BO MI SIĘ TAK PODOBA, i dlaczego chinawatches jest takie malutkie , jak przecież powinno nawalać po oczach.

Dla mnie to naprawdę przestaje być zabawne.

:
Svedos napisał/a:

Dla mnie to naprawdę przestaje być zabawne.


Ale co się ciska Starsza Osoba :P :?:
Chlopaki jak chcą - to niech robią.
Mnie tam osobiście koło pióra lata co on tam będzie miał na deklu, bo dekla i tak nie oglądam jak noszę. A jak nie noszę - to mnie nie tylko lata, ale i zamiata :P
Maxia dekiel jest super, kupuję.

Ale może ktoś ma lepszy pomysł na dekiel ?
No to dajmy możliwość i czas żeby zrobić. Tu nie bimbrownia, zacier ci się nie gotuje, można 3 dni poczekać.

Uznjmy że Maxia dekiel jest skonczony w formie, bo autor tak powiedział.
I pozwólmy chłopakom pokazać inne wizualki.
O ile ktoś chce.
Tyle rzekłem. A jak nie pasi - to wyłapie latającym Szanghajem w ryło od małżonki osobistej MUA, ona już dzisiaj opanowałą fruwanie T31 :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Ja rozumiem ten wątek jako interakcję z Twórcą. My dajemy pomysł - Maxio mówi czy to ma sens i ewentualnie to wizualizuje. Bo pewne rzeczy dopiero w wizualizacji wychodzą.

Po to jest ten wątek, po to jest ścieranie się poglądów, żeby wyszedł z tego projekt, który zadowoli jak największą ilość osób. Dajmy się wypowiedzieć wszystkim. Dajmy powiedzieć, wyartykułować pomysły. Dajmy poczuć, że to jest rzeczywiście wspólny pomysł.

Z dwojga złego wolę jeśli są wypowiedzi, nawet laików graficzno-przestrzennych niż tych wypowiedzi nie miałoby być, bo to by znaczyło, że nie ma zainteresowania projektem.

:
Blaz napisał/a:
Z dwojga złego wolę jeśli są wypowiedzi, nawet laików graficzno-przestrzennych niż tych wypowiedzi nie miałoby być, bo to by znaczyło, że nie ma zainteresowania projektem.


Amen.

I ponawiam pytanie otwarte, czy kto chce dekiel machnąć inny ?

:
No tera to już nikogo nie uświadczysz. Zwłaszcza po wypowiedzi Sylwka.

Svedos, weź głęboki oddech, wyluzuj. Przez to, że widzisz sprawy tak samo jak Maxio, wytwarza się klimat, w ramach którego można odnieść wrażenie, że największy wpływ na kształt forumowca ma administracja tego forum. Siedemdziesiąt kilka osób siedzi teraz jak mysz pod miotłą, bo nie chce wejść w paradę. Nie chcę przecież niczego forsować na siłę. Doceniam Maxia jako twórcę zwycięskiego projektu, do niczego go nie zmuszam. Wypowiadam się tylko w duchu, jaki opisał wyżej Blaz. Czy jeśli chcę coś zaproponować, to mam od razu umieć Corela? Czy jeśli chcę samochód w kolorze fuksjowym, to mam go sobie sam pomalować sprayem? ;-)

Zdaję sobie sprawę, że w to ma być zaangażowany Gerlach, przez co nie chcesz, żeby wyszła kupa. Że wiem dużo mniej o zegarkach niż Ty, Krzysiek, Marcin i większość z aktywnych forumowiczów. Jeśli ma to być zarzewie konfliktu - którego nie chcę - to propozycji z rokiem na deklu nie było. Łyknę forumowca takiego, jakiego chcą eksperci tutejsi, bo mam zaufanie. Jestem przekonany, że to będzie fajny zegarek, z rokiem czy bez.

Tylko nie remiza w Grębocicach, no ;-)

:
Cytat:

No tera to już nikogo nie uświadczysz. Zwłaszcza po wypowiedzi Sylwka.


Mogę mu dać Laxigen :twisted: Ty wiesz jaki po tym bedzie looozzz cool ... :lol: :?:

Ty nie sądź że chłopaki takie strachliwe są :-)

Bardziej chyba o to idzie, że nikt nie ma gotowej koncepcji która pasuje do wybranego wzoru. Poza autorem of koz. Trochę patowa sytuacja.
Uwzięliście się na ten rok ... na PZL nie ma, i żaden mały puchaty szczeniaczek przez to nie zginął ..

:
ALAMO napisał/a:
i żaden mały puchaty szczeniaczek przez to nie zginął ..

... a panda :?: :mrgreen:

:
Jedną pandę żem wyryćkał. Ale to się nie liczy ?

:
... no to zrobiło się luźniej :mrgreen:
A wracając do zegarka, ja tam kupię(jak zamknę budżet :???: ) z datą czy bez, jest to taka pierdoła, że nie ma o co kruszyć kopii.
Jak się zrobi kiziowisko, to beczka będzie może w przyszłym roku.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.