Nowy automat Lorusa
Odpowiedz do tematu

:
beceen napisał/a:
czyli te z kategorii "7S26 3:00 "PREMIUM" DIAL" z oferty 10watches by pasowaly do tego?
one nie maja okna na dzien tygodnia tylko


podejrzewam, że tak. trzeba by sprawdzić średnicę tarczy ale na 95% będzie pasować wszystko nawet mocowania.

Skate or die!
:
prezesso79 napisał/a:
beceen napisał/a:
czyli te z kategorii "7S26 3:00 "PREMIUM" DIAL" z oferty 10watches by pasowaly do tego?
one nie maja okna na dzien tygodnia tylko


podejrzewam, że tak. trzeba by sprawdzić średnicę tarczy ale na 95% będzie pasować wszystko nawet mocowania.


kurcze, no to za te pieniadze to moze byc fajna baza do modzenia.
niech ktos kupi i pomierzy! :mrgreen:

beceen | ***** ***
D@wid
[Usunięty]
:
vodka napisał/a:
rzecz gustu, coś w tym jest co pisał Mroovkoyad - wygląda jednak na tani kwarc :P


Zegarek jest znacznie grubszy od swoich "kwarcowych braci mniejszych".

:
Też dzisiał macałem tego Lorusa w TT. Zegarek faktycznie całkiem duży, ale wydaje się dobrze układać na nadgarstku. Ciekawa koperta, tarcza faktycznie średnio czytelna, ale jako baza do dalszych modów za tę kasę wydaje się być całkiem rozsądną propozycją. Wygląda solidnie jak na swoją cenę. Zmienić mu logo i można wołać za niego trzy razy tyle :wink:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
sylwek napisał/a:
co Ty pitolisz??? Orientów jest dużo , a tego mało jeszcze ja wolałbym właśnie Lorusa :mrgreen:


w sumie tak po namyśle i obejrzeniu bazarku to poniekąd masz rację, nie Orient - Alpha Multical Date Pointer, która ALAMO sprzedaje w tej cenie jest świetnym wyborem :P

:
Oglądałem dzisiaj w TT. Czarna tarcza tragiczna pod względem czytelności. Zegarek jest duży, za duży na garniturowca. Jako EDC też się nie nadaje. Po doświadczeniach z paroma Lorusami będzie łapał mikrorysy od samego patrzenia. W sumie to nie wiem do czego taki zegarek pasuje. Dodatkowo nudny do bólu. Dla mnie totalnie do niczego.

Blaz
[Usunięty]
:
Według mnie to alternatywa dla MQJa. Wyżej nie podskoczy. Też go w TT oglądałem. Przemogłem się, żeby tam wejść.

maciek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Według mnie to alternatywa dla MQJa. Wyżej nie podskoczy. Też go w TT oglądałem. Przemogłem się, żeby tam wejść.


a czemu? Leją tam? :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Bardziej rozgarniętych. :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
nigdy nie byłem, to nie wiem. :mrgreen: W sensie w TT nie byłem, a nie bardziej rozgarnięty... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-02-01, 13:12, w całości zmieniany 1 raz
:
Dobra, dobra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :razz: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Blaz
[Usunięty]
:
Dobrze, że dodałeś drugie zdanie. :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Dobrze, że dodałeś drugie zdanie. :mrgreen:


"Ostatnio zmieniony przez matyr Dzisiaj 13:12, w całości zmieniany 1 raz "

Ufff, ale bym się podłożył... :mrgreen: :mrgreen:

symela
[Usunięty]
:
pewnie jakiś lokalny wic z tym TT
nam nic do tego

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.