Nowy automat Lorusa
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:


Technologia jest taka, że zdzierają całą farbę z tarczy, malują tło i potem nadrukowują napisy.


A wiesz może jak robią te nadruki ? W firmie poligraficznej czy jakimś sposobem ?


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Mają jakąś maszynę. Ale jak się to nazywa, to nie mam pojęcia.

A to ważne? Mogę spróbować się dowiedzieć...

:
Ciekaw jestem po prostu strasznie. Bo jak zdzierają starą farbę to jestem sobie w stanie wyobrazić :) ale jak się nakłada napisy na gliszowaną tarczę to nie mogę ogarnąć.


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
No żem pisał, że raczej gładka powinna tarcza być...

:
No ale mimo wszystko jakbyś miał możliwość to będę dźwięczny jak wyjawią Ci jak nakładają napisy nawet na gładką tarczę :)


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
D@wid
[Usunięty]
:
Wybrałem się dzisiaj do jednego z salonów Time-Trend. Wchodzę i zagaduję sprzedawcę o "nowe automaty Lorusa, że jakiś czas temu wprowadzili do oferty". Trochę zdziwiony odpowiedział, że nie ma takich automatów. Obok akurat przechodziła pani ekspedientka i zaciekawiona rozmową prosi, żebym powtórzył czego szukam. No to powiedziałem znowu o automatach Lorusa na co pani odrzekła: "Tak, są, przyszły w ub. czwartek, a kolega dopiero dzisiaj wrócił z urlopu i o tym jeszcze nie wie". Poszliśmy z panem i jego reakcje w trakcie oglądania będą niezapomniane na długo:
- O! ma podwójny datownik!
- O!, jaka ciekawa tarcza...
-O! przeszkolny dekiel...
:)

Dodam jeszcze tylko, że moim zdaniem ta czarna tarcza nie jest czytelna...błyszczące indeksy są zbyt wąskie i nie kontrastują z tłem. Po pobieżnych tylko oględzinach nie jestem też w stanie powiedzieć, czy faktura na tarczy jest nadrukiem, czy tarcza jest gliszowana :oops: . Muszę jeszcze dokładniej pooglądać. Tarcza nie jest całkowicie płaska, na obwodzie przy samej krawędzi jest wypukły "pierścień". Zegarek w porównaniu do mojego Wostoka jest zdecydowanie większy.

:
D@wid napisał/a:
[/i] Poszliśmy z panem i jego reakcje w trakcie oglądania będą niezapomniane na długo:
- O! ma podwójny datownik!
- O!, jaka ciekawa tarcza...
-O! przeszkolny dekiel...
:)


:mrgreen:


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
obsluga w TT

dzis bede na zakupach, to sie moze przejde i obejrze dokladniej

beceen | ***** ***
sylwek
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
obsluga w TT Obrazek

dzis bede na zakupach, to sie moze przejde i obejrze dokladniej


w salonie na "A" nic lepsza,, jak poprosiłem gościa o pokazanie mi jednej takiej Adriatici w automacie ,to na pytanie o mechanizm stanowczo sie upierał ,że to RONDA jest
po usłyszeniu tego, pokręciłem głową i wyszedłem bez słowa , :mrgreen:

:
Mnie się ten Lorus nawet widzi, ale nie wiem czy nie wolałbym w podobnej cenie jakiegoś Orienta ;)

sylwek
[Usunięty]
:
vodka napisał/a:
Mnie się ten Lorus nawet widzi, ale nie wiem czy nie wolałbym w podobnej cenie jakiegoś Orienta ;)


co Ty pitolisz??? Orientów jest dużo , a tego mało jeszcze ja wolałbym właśnie Lorusa :mrgreen:

:
rzecz gustu, coś w tym jest co pisał Mroovkoyad - wygląda jednak na tani kwarc :P

:
kwarc srarc :mrgreen: wyglada dobrze i trzeba popierac automaty w dobrej cenie :cool:

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
kwarc srarc :mrgreen:


takie argumenty do mnie zawsze przemawiają, zatem zmieniam - jest piękny :mrgreen:

:
kolektyw przyjmuje te zmiane z radoscia :mrgreen:

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.