Nowy automat Lorusa
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
a od czego tam tarcze mozna wsadzic?


nie zmieniałbym tarczy,,mój pomysł polega na walnięciu na tarczy swojego indywidualnego nadruku :mrgreen:

:
a nie przeszkadza, ze tarcza jest fakturowana?

beceen | ***** ***
sylwek
[Usunięty]
:
no ,na tym akurat się nie znam,,, ale po to jestem na tym forum,żeby się dowiedzieć ,nie :?: generalnie to taki lekki modzik by mnie najbardziej interesował i potrzebny by mi był właśnie sikor z białym cyferblatem,, ale mechanizm musi być też nie z pierwszej łapanki,,dlatego raczej Japoniec mi się śni do tego celu :mrgreen:

:
sylwek, a co byś chciał na tej tarczy napisać/namalować?

sylwek
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
sylwek, a co byś chciał na tej tarczy napisać/namalować?


no to tak,najpierw bym się pozbył marki,żeby zrobić z niego takiego "no name"

później bym se kazał coś w rodzaju "Sylwkowy zegarek, sikor " :mrgreen: , coś w ten deseń

taki by musiał być po tym zabiegu,że ktoś by go zobaczył i by z deko zbaraniał nie wiedząc z czym ma do czynienia :razz:

:
Czyli tylko malowanie tarczy - to lepiej jakby jakaś gładka była - bo takiej struktury, to chyba nie odtworzą... :-(

sylwek
[Usunięty]
:
No to szukam dawcy z gładką tarczą i szlus :grin:

:
Santino, a jest opcja malowania tylko kawalka tarczy? nie mam pojecia jaka jest technologia, wiec wybacz jesli to glupie pytanie :razz:

beceen | ***** ***
sylwek
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
Santino, a jest opcja malowania tylko kawalka tarczy? nie mam pojecia jaka jest technologia, wiec wybacz jesli to glupie pytanie :razz:


jak to jaka technologia? normalnie biorą zdejmują szkło , pan lakiernik bierze szpraj i pryszcze na tarcze wedle uznania :mrgreen:

:
Ciekawy ten z niebieskim... Ciekawe jak średnica tarczy, może można przemalować jakieś gładkie tarcze aftermarketowe z nurasków Seiko?:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
podejrzewam, że pasuje tu większość z oferty np. 10watches...

Skate or die!
:
czyli te z kategorii "7S26 3:00 "PREMIUM" DIAL" z oferty 10watches by pasowaly do tego?
one nie maja okna na dzien tygodnia tylko

beceen | ***** ***
:
beceen, Moje tarcze są robione w firmie, która zajmuje się renowacją starych zegarków.

Technologia jest taka, że zdzierają całą farbę z tarczy, malują tło i potem nadrukowują napisy.

:
czyli tak jak u glowackich; a daliby rade Ci Twoi magicy wziac tarcze od lorka, przelakierowac i polozyc indeksy nakladane (oryginalne)?

beceen | ***** ***
:
Nie robiłem jeszcze tak, ale raczej nie byłoby to problemem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.