Nowa Alpha na ST19
Odpowiedz do tematu

Sawim
[Usunięty]
: Nowa Alpha na ST19
Tymczasem to projekt, ale zdjęcie przedstawia "żywy" zegarek, a nie render, więc pewnie niebawem wejdzie do sprzedaży. Podoba mi się, mówiąc szczerze, średnio, ale zapewne Alpha wypuści kilka wersji kolorystycznych, więc może sobie coś wybiorę. Tak to wygląda:



http://img136.imageshack....03original.jpg/

:
Jak dla mnie pasuje.

:
Bardzo fajny.

Wiesz co w środku ?



Edyta ...



No tak ...

Głupie pytanie w świetle tytułu ... :wink:

:
Alamosie w środku zgodnie z tytułem " Nowa Alpha na ST19" jet mechanizm z funkcja chronografu ST 19 :lol: :lol: :lol: :wink:

:
Na usprawiedliwienie dodam, że kawę musiałem sobie SAM zrobić, a nie jak niektórzy którym ją PRZYNIESIONO :lol: :P Więc dopiero zacząłem ją pić :wink:

:
Się nie tłumacz tak gęsto Alamo- ja też sam robiłem, a że ST 19 zauważyłem :wink: Swoją drogą ostro pomieszali style. Mi się osobiście bardzo podoba. Ale nie wiem czy dobrze widzę- dolny przycisk chrono jest bez osłonki?

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie - te koronki mnie odpychają...

:
Podoba mi się tylko coś właśnie nie za bardzo czaje koronki dolnej i wskazówki chrono to model morski czy lotniczy.

Mimo tego podoba się

:
Mi się taki mix podoba koronka jak ze starego lotnika, koperta a 'a. Niezły jest!

:
Tarcza i ring z tachometrem mogą pochodzić ze wszystiego, tylko nie z nurasa :wink: ...

:
No z tachometrem masz rację, nie zwróciłem uwagi, pierwsze co mi przyszło do głowy to pierścień dekompresyjny, na wartości nie patrzyłem :wink: A tarcza jak dla mnie nurkowa- kiedyś pochwalę się swoim nurkiem chrono(renowacja) to zobaczycie :P Pierścieć dekompresyjny również pod szkłem, nie na bezelu. Obsługiwany koronką :wink:

:
Dolny przycisk mi sie nie podoba..... Wolalbym z oslonka/koronka... A tarczki male za bardzo jak dla mnie sie wyróżniaja - ale ogólnie - miły:)

Blaz
[Usunięty]
:
Znalazłem podobne projekty, ale moim zdaniem bardziej udane:

http://www.chinawatches.f...,858.html#17404

:
a mnie nadgarstek boli od samego patrzenia na te koronki :P

:
Koronka niezbyt, chętnie obejrzałbym go z boku.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.