Tematy ignorowane
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
Przepraszam za lemarskie pytanie aleosochozi :?: Klikam to pokaż ignorowane tematy i żadnych zmian

Blaz
[Usunięty]
:
A ignorujesz jakieś? :wink:

Spam
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
A ignorujesz jakieś? :wink:

Jak pytasz to zapewne technicznie rzecz ujmując nie a że ignorantem jestem z natury to ja mam ignorancję w oczach :mrgreen:

A technicznie to jak ignoruje się tematy?

PannaEdytka: Dobra już wiem. Ten czerwony pstryczek

Ostatnio zmieniony przez Spam 2012-01-22, 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Jakby to powiedzieć: żeby pokazać ignorowane tematy, to jakieś trzeba ignorować. :mrgreen:

Spam
[Usunięty]
:
Hahaha :!: Ja prosty chłop jestem :mrgreen:

:
Oracz z Mazur :lol: :lol: :lol: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Spam
[Usunięty]
:
Jak stać na głowie to tak :wink:

:
Droga redakcji.
Mam problem z działaniem forum CW. Otóż po lekturze niektórych wątków pilnie muszę się napić. I nie mam tu na myśli kwiatków do wielokrotnego moczenia w filiżance ani mleczka pod cholerną muffinkę.
Problem ów nie jest raczej nieswoisty w odniesieniu do tematyki czy pory doby. Dziś np wystąpił bardzo ostro po przejrzeniu wątku o tematach ignorowanych. W dodatku jestem w pracy i w żaden sposób nie mogę pozbyć się owego imperatywu.
Proszę o podjęcie jakichś działań.

Gburek.
:mrgreen:

:
Redakcja, w trosce o zdrowie czytelników, udziela zgody na czytanie.

Blaz
[Usunięty]
:
Administracja radzi:

Do piersiówki wciśnij wężyk, poprowadź go pod swetrem tak, aby ustnik był sprytnie ukryty w fałdach szerokiego kołnierza. Co jakiś czas skłaniaj się w prawą lub lewą stronę (zależy w którym miejscu zamocowałeś ustnik) ruchem powolnym imitującym dogłębne zastanawianie się słowami interlokutora pracowniczego.

Oprócz wzrastającego oprocentowania we krwi, wzrośnie również i poczucie sympatii w pracowniczych interlokutorach, bowiem ogólnie mało jest sytuacji, w których kolega z pracy słucha, a do tego słucha z zainteresowaniem.

Płatność za poradę uiszcza się u pani Halinki w bufecie na dole. Pani Halinka nie ma drobnych, więc prosimy o odliczoną kwotę.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-01-23, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
:
Opisany sposób nazywa się tu "na inżyniera L.". Wiedz, ze w tym dziwnym miejscu w toku dziejów chlano tu na najwymyślniejsze sposoby.
BTW metoda inż. L. jest dobra w teorii, bo w praktyce ciecz w rurce się cofa i pijący łyka powietrze, wydziela dźwięki, beka, albo i uroni conieco. A wynalazca miał flaszkę ukrytą w szafce biurka, za szufladami :smile:

GBu.

Blaz
[Usunięty]
:
System Camelbak:



Sprawdza się z troszku obszerniejszymi kurtkami oraz swetrami tureckimi wyciągniętymi. :cool: :lol:

:
Jacek. napisał/a:
mleczka pod cholerną muffinkę


Jacek, ty mnie kurde z nerw nie wyprowadzaj :evil: :evil: :mrgreen: :wink:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
<=

:
A czy Tematy ignorowane na ten przyklad da sie ignorowac, ze filozoficznie zapytam :?: :?: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.