IWC Parias
Odpowiedz do tematu

: IWC Parias
Tak zwykłem nazywać swojego Parnisa.























O dziwo, nikt w KC KiZiMiZi nie połapał się jeszcze że jest to w tamtejszej galerii.

:
My swego czasu uznaliśmy że jest inspirowany zegarkami IWC , jedna żadnego z nich nie przypomina, widocznie na kizi uznano tak samo :wink:



To jeden z najładniejszych Parnisów, uzupełniony o model z niebieskimi wskazówkami stworzy piękną parę. Gratuluję pięknego zegarka.

:
masz racje bo on piękny jest :shock: :oops:

:
Tylko coś fotek od tyłu tej piękności nikt nie pokazuje... :twisted: :lol:

:
Spinneros, ta piękność ma zadek jak się patrzy, wielki przeszklony dekiel, a pod nim miodzio, ST25 w pełnej krasie :wink:

:
Piękny jest a zdjecia dekielka i mech. były już nie raz jescze na kizi

:
Ja wiem jak jej tyłek wygląda i mnie osobiście niestety nie zachwyca... ;-( Odrobine mniejsze szkło i by było nieżle...

Darecki
[Usunięty]
:
I kolejny czarny kamikadze :D elegancko się komponuje z tym paskiem co przysparza mnie o ból głowy :P czarny czy biały - oto jest pytanie? ;d

:
Powtarzam się, ale co tam, tylko dwa dają pełnię szczęścia :wink:

Darecki
[Usunięty]
:
Sylwek jakoś nie lubię mieć dwóch takich samych zegarków :) no niby kolor tarczy inny ale ta sama podstawa więc odpada opcja posiadania dwóch :P

:
Jak mam dwa to zawsze pozostaje problem którego z nich na nadgarstek załozyć :lol:

:
Zawsze można założyc dwa - ja tak robię czasami :wink:

:
ale fajny, ech... licytowałem sobie takiego w zatoce, ale za niski bid dałem i mnie przebito... a mail o przebiciu przyszedł kilka godzin po zakończeniu aukcji... następnym razem snajpera ustawię



tak BTW to jak u niego z profilowaniem koperty? wiecie, mój odwieczny kompleks chudej łapy... 43 mm to jednak sporo

:
No nie jest maly ale lezy troche lepiej niz "iwuc z małasekunda"...

Blaz
[Usunięty]
:
Wyklęty powstań ludu ziemi! I podziwiaj piękne zdjęcie pięknego zegarka! :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.