Poproszę o skasowanie mojego konta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
PS: albo znowu sie nawaliłem, ale chiba jednak nie :wink:

:
Panowie, rozmawiają tutaj dorośli mężczyźni, świadomi wagi własnych słów.
Albo się jest w ciąży, albo nie. Nie można być trochę w ciąży ;)

Blaz
[Usunięty]
:
ciniol napisał/a:

A imo w dniu w którym jest zadyma nie powinno sie międlić problemu przez żadną ze stron czy postronnych - czemu to ma służyć? Na pewno nie wyciszeniu. Odejście kogokolwiek z forum jest swego rodzaju stratą. Według mnie niepotrzebną. Pmwas przespał by się z tematem i może zmieniłbym zdanie po opadnięciu emocji. Czemu nie zamykać chwiolowo tematów jak w topicu o Ingresollu? Po 2 dniach imo jest szansa że wszystko byłoby ok.


Dlatego że był bezpośrednio wywołany do tablicy kumotr Kaido2 i czekaliśmy na jego wypowiedź, bo zawsze trzeba dać szansę wypowiedzi drugiej strony.

Mamy do czynienia z poważnymi ludźmi. Jak mniemam. To nie jest sprawa dzisiejszego dnia ani miesiąca - z tego, co wiem. Nic tutaj by nie zmieniły dwa dni.

A tu dyskusja jest, bo jest spokojna. I nie dotyczy już samej tej sytuacji, a spraw ogólniejszych.

O właśnie, Wahinie. :wink:

suchotnik7 napisał/a:
Napisałem "sam czasem odnoszę wrażenie", nie musisz sobie od razu podśmiechujek urządzać;p Po prostu czasem troszkę więcej dystansu do krytyki, z jednej i z drugiej strony :mrgreen:


Dokładnie to napisałem. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-06-07, 23:29, w całości zmieniany 2 razy
:
wahin napisał/a:
Panowie, rozmawiają tutaj dorośli mężczyźni, świadomi wagi własnych słów.
Albo się jest w ciąży, albo nie. Nie można być trochę w ciąży ;)


Jesteś hodowcą, a nie słyszałeś o ciąży urojonej? :wink:

Gboo.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-06-07, 23:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Znowu coś...Panowie, nie macie innych problemów ?
Znajdźcie sobie jakieś zajmujące hobby, skupcie się na sprawach ważnych :twisted:

:
Cezar napisał/a:
Znowu coś...Panowie, nie macie innych problemów ?
Znajdźcie sobie jakieś zajmujące hobby, skupcie się na sprawach ważnych :twisted:


No właśnie mamy: ciąża urojona. To tak a propos wielkich uraz, mogących wynikać z dysputy o Ingersollu.

Gb.

:
Blaz napisał/a:
Dlatego że był bezpośrednio wywołany do tablicy kumotr Kaido2 i czekaliśmy na jego wypowiedź, bo zawsze trzeba dać szansę wypowiedzi drugiej strony.



I dostaliśmy wypowiedź która nie jest do końca zrozumiała dla mnie, a jeśli tak sięgnę pamięcią to niedawno była akcja że poszły konie po betonie i ciężka artyleria zanim drugi zainteresowany się wypowiedział i wyszedł potem niezły fejk za który wszyscy przepraszali - imo za wyjątkiem tego co powinien.
Dla mnie temat zamknięty. Idę grzebać w innych działach.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-06-07, 23:39, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Blaz
[Usunięty]
:
ciniol napisał/a:

Dla mnie temat zamknięty.


Cieszę się. :cool:

:
Blaz napisał/a:

Cieszę się. :cool:


si non e vero e bene trovato :mrgreen:

Gburco nero. :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Gatta ci cova. :lol:

:
Jak zwykle fraus latet in generalibus :wink:

Gburcus vulgaris L.

:
Klawiatura to nie gęba , jest jeszcze trochę czasu by się zastanowić co się pisze .
Czego sobie i wam czasem życzę ;)

:
Rudolf napisał/a:
Klawiatura to nie gęba , jest jeszcze trochę czasu by się zastanowić co się pisze .


Ot, to właśnie. Więc się pisze :wink:

G.

:
Jacek. napisał/a:
wahin napisał/a:
Panowie, rozmawiają tutaj dorośli mężczyźni, świadomi wagi własnych słów.
Albo się jest w ciąży, albo nie. Nie można być trochę w ciąży ;)


Jesteś hodowcą, a nie słyszałeś o ciąży urojonej? :wink:

Gboo.


Znaju, znaju. Ale urojoność nadal mieści się w systemie zero jedynkowym ;)
A patologiczne byty urojone proroczo przewidziane zostały przez Ojców Forum i są na nie odpowiednie paragrafy :P

:
Oj, ty byś od razu wszystko sterylizował... :smile:

Gb.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.