Poproszę o skasowanie mojego konta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Arek
[Usunięty]
: Poproszę o skasowanie mojego konta
Witam wszystkich!!

Nadszedł dzień w którym najprawdopodobniej zmieni się całe moje życie. Niestety wiąże się z tym odejście od tego dotychczasowego. Po dwóch latach uczestniczenia w społeczności China Watches chciałbym się z wami pożegnać i poprosić o skasowanie mojego konta.
Moja decyzja jest nie odwołalna i nie podlega dyskusji. Byc może kiedyś powrócę do kolebki podrópkarzy i pijaków ;)

Dziękuję wam za wspólnie spędzony czas :wink:

:
Arek, ale o co kaman :sad: , wiem że człowiek czasami musi podjąć w życiu radykalną decyzję.

:
:!: :?:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Jak taka deklaracje kilka lat temu słyszałem od kumpla to wstapił do zakonu .



??????????????????????????????????????????????????

:
...Arek, a może po prostu zawiesisz konto na czas nieokreślony. Jak będziesz chciał, to za rok, czy tam 5 lat zajrzysz tu znowu. Jakoś tak inaczej jest żegnać się z kimś, kogo się poznało. Zrobisz jak uważasz, mam nadzieję tylko, że nie znikniesz z powierzchni ziemi w otchłań czegoś...niewiadomego.




...tak czy siak - powodzenia

:
Arek, zostałeś modem na kizi :shock:
Żarcik taki...szkoda, dopiero co się poznaliśmy :???:
Powodzenia i wszystkiego co tylko,
pozdrawiam

Blaz
[Usunięty]
:
Z bólem serca, ale wiem, że to tylko konto. Osoba Arek jeszcze się wśród nas pojawi. :wink:

Powodzenia Arek. Życzę Ci, żeby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś.

Do zobaczenia. :wink:

:
Jeszcze się nie karnąłeś babcią, więc nie wiem czy to jest dobry moment na takie decyzje :roll: Szkoda by było, ale uszanować trzeba...

hrg.pl
:
Arek nie wiem o co chodzi, ale powodzenia.

:
Mogę się tylko domyślać o co biega i liczyć na to że to sposób na realizację siebie.
Szerokości Arku i liczę że za jakiś czas wrócisz. Aha, no i jak będziesz we Wrocławiu to daj znak - nocleg zawsze się znajdzie ;)

:
Trzymam kciuki Arek :-)

:
Dobry chłopak był i mało pił
Arek będzie nam ciebie brakowało , wracaj do nas szybko !

:
revolta4 napisał/a:
Jak taka deklaracje kilka lat temu słyszałem od kumpla to wstapił do zakonu .



??????????????????????????????????????????????????


To samo pomyślałem. Tak czy siak - powodzenia!

:
powodzenia!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.