Limitacja CW 2012 - gratyfikacje dla projektantów
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jak się zgadzasz, to znaczy, że wszystko z Tobą OK, a nie źle :P

Co gorsza, ja się wczoraj zgadzałem z Twoimi propozycjami. I to już jest groźne ;-)

:
Oczywiście , mój głos na TAK

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
zinajda, tu raczej nie ma mowy o takim podtekscie :)

Ja jednka pamietalbym o tym, ze przy PZL pracowali nasi forumowicze. Tym razem staramy sie do zespolu wlaczyc doswiadczonych grafikow z innego forum. Fajnie, ze mozna polaczyc ich pomysly z naszymi, ich doswiadczenie z naszym. Split zalozyl ta ankiete zeby poznac nasze opinie. O to chodzi w takim projekcie zeby o wszystkich kwestiach decydowac wspolnie. Pojawila sie taka mysl, wiec ja w tym temacie wspolnie omawiamy

PS: Santino i Chomior, ale wy zgodni :mrgreen:

:
Karol, tylko po co mamy włączać kogoś na siłę do NASZEGO projektu?

:
Karolewskiej napisał/a:
Tym razem staramy sie do zespolu wlaczyc doswiadczonych grafikow z innego forum.


No to niech ci "doświadczeni graficy z innego forum" projektują za pieniądze na INNM FORUM :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ten "argument" mnie położył na skorupę normalnie :shock:

:
Santino napisał/a:
Karol, tylko po co mamy włączać kogoś na siłę do NASZEGO projektu?

otototo... +1

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Płacenie za projekt - NIE.
split napisał/a:
Zwycięzca mógłby także otrzymać pierwszeństwo w wyborze nunerka licytacji - jako bonus.

Powyższe - jak najbardziej.

:
Że na siłę to bym nie powiedział :roll: Nikt przecież nikogo nie zmusza, do pomocy i wzięcia udziału ! Nie wszyscy znamy się na projektowaniu, grafice i oprogramowaniu do tego celu - czemu mamy zamykać się i nastawiać negatywnie na pomoc z zewnątrz? Jeśli grafik miałby pomóc w zwizualizowania naszych, wspólnych, forumowych pomysłów - to czemu nie?? :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ale przecież NIKT nie napisał, że nie przyjmiemy pomocy!
Każdy, kto ma chęć, może się w projekt zaangażować!

ALE NIEODPŁATNIE I DOBROWOLNIE!

:
Santino napisał/a:
ALE NIEODPŁATNIE I DOBROWOLNIE!

+ 1000, to forum hobbystyczne a nie komercyjne.

:
Alamo, no troche zes pojechal bo zes wyrwal z calosci wypowiedzi :mrgreen:

napisalem cos dalej.... "Split zalozyl ta ankiete zeby poznac nasze opinie. O to chodzi w takim projekcie zeby o wszystkich kwestiach decydowac wspolnie. Pojawila sie taka mysl, wiec ja w tym temacie wspolnie omawiamy" :razz:

dlatego tez prosze bez takiego tonu w kierunku samych grafikow bo moga sie czuc niezrecznie. Zapytalismy o to bez ich wiedzy, zeby wspolnie omowic ta kwestie :wink:

:
No dobra, a jeśli ustalimy, że do zegarków mają być dołączone paski handmejd robione przez Nicka czy Stacha, to chłopaki również mają tworzyć je w czynie społeczno-forumowym?

Argument komercyjności tu zupełnie nie pasuje imo, bo nie tworzymy projektu do szerokiej sprzedaży :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-01-10, 08:48, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984, 1. To chyba jednak nie jest to samo...
2. Koncepcja była już rozważana przy PZL'ce i upadła.

:
Iks1984 napisał/a:
No dobra, a jeśli ustalimy, że do zegarków mają być dołączone paski handmejd robione przez Nicka czy Stacha, to chłopaki również mają tworzyć je w czynie społeczno-forumowym?



mysle, ze nie - tak samo jak mechanizmy i koperty beda kupowane od dostawcow zewnetrznych, tak samo i paski - ale pewnie jakis rabat dostaniemy przy wiekszym zakupie :lol:

:
To czy mamy za cokolwiek płacić to nasza decyzja.
To czy ktokolwiek chciałby za udzieloną pomoc gratyfikacji, to jego decyzja.
Są ludzie w to zaangażowani, robiący to dla frajdy, przyjemności, chęci dania od siebie.
I super. Ale zapraszając "obcych" do projektu należało postawić takie pytanie.
Po to, aby później, kiedyś, nie było niesnasek.
Wierzę w to, że wszyscy zaangażowani nie będą zainteresowani dobrami materialnymi w zamian za swoją pomoc. Ale, jak wspomniałem wszyscy są pewni "swoich" :)
Nowi uczestnicy projektu sami podejmą decyzję, czy chcą, czy nie - współpracować.
I jak ktoś wspomniał, wytworzyła sie niezręczna sytuacja. Ktoś może pomyśleć, że Dominik chce na siłę komuś płacić, albo, że ktoś nic nie zrobi za darmo...
A tak nie jest
Żyjemy w wolnym kraju, dlatego jest pytanie, jest odpowiedź.
Nie uważam, aby nalezaló kogokolwiek piętnować, czy dąsać się.
Sprawa się wyjaśni, wszyscy będą zadowoleni - mam nadzieję.
Mnie osobiście zależy, aby to był nasz projekt, zrobiony przez nas dla nas. I tak niechybnie będzie :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.