Limitacja CW 2012 - gratyfikacje dla projektantów
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Limitacja CW 2012 - gratyfikacje dla projektantów
W oczekiwaniu na wyniki pierwszej ankiety od razu możemy zrobić porządek z kolejną sprawą wymagającą publicznej dyskusji.

Myślę, że dobrze byłoby zmotywować naszych grafików do pracy (choć oni pewnie chórem powiedzą, że to niepotrzebne - już mi niektórzy pisali, że oni nic za tę pomoc nie chcą) fundując jakąś gratyfikację dla zaangażowanych grafików.
Pytanie zasadnicze - uwzględnimy w cenie zegarka pewną kwotę, którą będziemyu mogli zagospodarować dla graficiarzy, czy też nie?

Na szybko licząc - jeśli limitka wyniesie minimum 50 sztuk (a tego będziemy się trzymać jak krzyża), to 30 zł w kwocie zegarka pozwala nam odłożyć 1500 zł na ich pracę. Uczciwy podział tej kwoty pozwoli nam zrobić prezent (gotówkowy bądź rzeczowy) każdemu z nich.

Zwycięzca mógłby także otrzymać pierwszeństwo w wyborze nunerka licytacji - jako bonus.

Osobiście uważam, że "za darmo umarło" i kwota kilkudziesięciu złotych w cenie zegarka nie stanowi problemu. Zatem będę głosował na TAK.

Pozdrawiam, czekamy na Wasze opinie, sugestie, no i głosy ;)


Jak przy każdej ankiecie przypominam, aby potwierdzać swój głos wpisem (bez konieczności wskazywania wyboru). To niezbędne do tabeli uczestników projektu przy wyborze numeracji zegarków! Sorry, że krzyczę, ale to dość istotna sprawa.


strfaw, pomożesz z tym jak przy Aquariusie?

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2012-01-09, 23:04, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
:
moj glos na TAK

:
Słusznie prawicie towarzysze!

:
jestem na tak :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
głos na tak :wink:

:
Oczywista :)
Zawsze wychodziłem z założenia, że za pracę pieniądze się należą jak psu kiełbasa .
Chyba, że są wśród nas pracujący za darmo...to przepraszam.

:
No teraz to już przesadzacie!

Ma to być nasz wspólny ZEGAREK FORUMOWY!
Czyli zaprojektowany przez nas wszystkich!

Płacenie za to jednej czy dwóm osobom uważam, za zupełnie nie na miejscu.


Przypomnijcie sobie, jak powstawała PZL'ka...

:
ale czemu od razu płacić? - podziękować za wkład jakąś dobrą lekturą :wink: A zegarek daleh będzie forumowy, grafik zwizualizuje po prostu nasz spam :razz: Ja to tak rozumiem :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja osobiście jestem na nie, to jest zegarek forumowy a nie komercyjny, wszystkie dotychczasowe projekty forumowe były robione nieodpłatnie i niech tak zostanie.
I po prostu nie wyobrażam sobie aby za to komuś płacić.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2012-01-09, 23:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Iks1984 napisał/a:
podziękować za wkład jakąś dobrą lekturą

To zawsze jest mile widziane.
Ale
split napisał/a:
Na szybko licząc - jeśli limitka wyniesie minimum 50 sztuk (a tego będziemy się trzymać jak krzyża), to 30 zł w kwocie zegarka pozwala nam odłożyć 1500 zł na ich pracę. Uczciwy podział tej kwoty pozwoli nam zrobić prezent (gotówkowy bądź rzeczowy) każdemu z nich.

Zwycięzca mógłby także otrzymać pierwszeństwo w wyborze nunerka licytacji - jako bonus.


A to ewidentnie nie to samo...

:
Ale robili to nasi graficy, nie "wynajęci"
I znowu kłopot :???:

:
Ale dlaczego NASZ zegarek forumowy mają robić "wynajęci" graficy?

:
Czyli dobrze, że poddałem to dyskusji. O to chodzi ;)
Ale pytanie zadałem takie: Czy w cenie zegarka w Limitacji CW 2012 powinniśmy uwzględnić skromny budżet dla grafików? Budżet.
Możemy tę kwotę wykorzystać w jakikolwiek sposób, odwdzięczając się tym osobom, które nasze pomysły przekuwają w realną rzecz.
Czy to ma być gotówka? Niekoniecznie. Może to być talon na hand-made pasek u któregoś z naszych paskorobów, bransoleta do zegarka, talon do Gerlacha na zniżkę przy następnym zakupie. Łycha? Cokolwiek. Ale można spytać jednego czy drugiego, czy chce przysłowiową pościel, czy też woli dostać gotówkę i kupić sobie za to zegarek.

hrg.pl
:
Bo tak wynika z dyskusji ?
Nie mam pojęcia, jakbym umiał, to bym zaprojektował...

:
Tym bardziej, że nigdy nie było takiej potrzeby.
Niespecjalnie kumam kontekst.
Czyli że robiąc PZL byłem z Sylwkiem, Maxiem, Zinajdą i każdym innym kto wniósł wkład do projektu - frajerem ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.