Limitacja CW 2012 - poszukiwani graficy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No to teraz prodżekty się sypną :lol:

:
wiec oto prawie mamy... The fellowship of the watch :mrgreen:

:
Otrzymałem także potwierdzenie udziału od Michała - Vcore, a więc autora Aquariusa od strony "twarzy".
Oj, będzie się działo, Towarzysze!!!
Starcie Gigantów!

hrg.pl
:
znowu nie usnę :!: :shock: :roll: :razz: :twisted: :grin: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
oj nabralo rozpedu :razz: :twisted:

:
Ja ze swojej strony w miarę możliwości spróbuję coś pomarudzić i pomelepecić. Niby jestem grafikiem, ale w projektowaniu zegarków doświadczenie mam zerowe.

Tak więc nie traktujcie mnie jak pełnoetatowego grafika na pokładzie, ale jakieś swoje idee fixe będę próbował przemycić. Zobaczymy co się z tego urodzi.

Pozdrawiam
Eryk

:
Przypomnę, że warto byłoby pójść sprawdzoną już drogą.
Zatem - każdy z grafików potrafi wysondować, jakie mamy oczekiwania. Na tej podstawie będę ich prosił o wcześniejszy kontakt ze mną, Iksem, dago i Karoliną celem przedyskutowania, czy dany pomysł ma realne szanse na realizację (chodzi mi tu o pomysły z definicji skazane na odrzucenie przez Wykonawcę).
Jeśli kwestie techniczne przejdą, projekt pojawia się publicznie. Znając życie każdy z nich zaproponuje kilka wariantów, wybrane będą poddane dyskusji, pewnie pojawi się mnóstwo zmian i ewolucji, czasem pewnie i rewolucji.
Każdy z projektantów ma także prawo do wybrania nazwy swojego projektu. Nazwy będą również podlegały dyskusji, ale aby uszanować prawo twórcy, powinniśmy trzymać się nazw proponowanych lub zmienianych przez autorów.
Kolejna kwestia to dekiel, który proponuję zostawić na sam koniec inicjatywy, wtedy gdy będzie znana już tarcza, bezel, koronka, a przede wszystkim nazwa zegarka. To w dużym stopniu definiuje treść i grafikę na deklu.
Przy tej zresztą okazji będzie możliwość popisania się przez wszystkich, bo przecież treść mozemy ustalić sobie wszyscy razem, a grafików zadaniem będzie jej wpisanie w dekiel i grafikę na nim.
Na koniec pójdą wybory dotyczące pasków/bransolet/pudełek i całej innej makulatury :)
Może być taki układ?

hrg.pl
:
split, kierujesz projektem w sposob zdecydowany i przemyślany... podoba mnie sie to :razz:

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-01-09, 23:04, w całości zmieniany 1 raz
:
split - przyznaj się, że miałeś to zaplanowane już wcześniej :razz: Podoba mi się, nic dodać, nic ująć :grin:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nic nie miałem zaplanowane. Zawsze mnie nosi po połówce Grantsa. Tylko śnią mi się wujowe sprawy :D
A my nie robimy w tej chwili nic innego, tylko powielamy kropka w kropkę sprawdzoną drogę.
Oczywiste też, że czeka nas kupę wojenek, fochy będą latać w powietrzu jak granaty w Wietnamie. Ktoś się na bank obrazi. Ale i tak dojdziemy do konsensusu :)

hrg.pl
:
split napisał/a:
Zawsze mnie nosi po połówce Grantsa


To trzeba się zrzucić na skrzyneczkę :grin:

:
Jakbym się mógł przydać, deklaruję gotowość - myślę, że mogę to uczynić również w imieniu Piotra.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:
Jakbym się mógł przydać, deklaruję gotowość - myślę, że mogę to uczynić również w imieniu Piotra.


Dziękujemy bardzo :)

hrg.pl
:
Grafik sobie moze projekt nazwac jak mu sie podoba, ale to my decydujemy czy ta nazwa zostaje jako nazwa zegarka czy szukamy innej.Takie moje zdanie

Ostatnio zmieniony przez Monter 2012-01-10, 00:22, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.