A może tak forumowy nurek 2012?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
SEAMASTER napisał/a:
Bardzo proszę, zróbcie osobny temat z tym projektem. Trochę propozycji od forumowiczów i będzie git. Ale nie tak na kupę... Ja się piszę i proszę mnie wstawić do kolejki.


Wydzieliłem :smile:

:
Koperta w moim stylu, bezel świetny. Marzyłoby mi się - data na 3, edit - albo tak: cyfra 8 na 8 i cyfra 2 na 2, koronka na godzinie 10.00 :)
Tak czy owak - wchodzę.

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2012-01-06, 21:57, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
:
msg napisał/a:
Zdjęcie się nie wyświetla, nic nie widzę :sad: a tu same achy i ochy. Pokażcie jeszcze raz co tam było pls.


No takie cóś :mrgreen:


:
BRAWO!!! Świetny jest :grin: tylko mi wskazówki godzinowa i minutowa nie leżą. Ale poza tym REWELACJA!!!

Ostatnio zmieniony przez Sentinel 2012-01-06, 22:14, w całości zmieniany 3 razy
If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Svedos, to ten z żółtej teczki ? :twisted:

:
był pilot, były nurki, moim zdaniem pora na EDC, chrono albo klasyka - z pewnością zacna manufaktura Gerlach posiada jakieś projekty :wink: (osobiście pragnąłbym coś w stylu marine zręcznym naciągiem albo klasyka z tarczą a'la precision lub de luxe)

:
wskazówki chyba są nawiązaniem do Doxy (różnica w wielkości) i Amfy (strzałka). DObrze gdybam?? :razz: :wink:

@ Kyle Trzeba obgadać temat i przegłosować kto jest za czym, ja na nurasa/lotnika bym się pisał, na EDC średnio, Chrono - dużo zależy od ceny, klasyk - odpada, chyba, że projekt wywali z butów :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-01-06, 21:58, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ten projekt zalatwia mi sprawe zakupu kilku zegarkow... wchodze zdecydowanie :idea: :idea: :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Projekt - generalnie tak.

Beczka - tak sobie, ale zmuszę się.

Doxowe wskazówki - zdecydowanie nie.

Pozdrawiam
Eryk

:
A co, chciałbyś kolejnego rolkopodobnego? Mnie już mdli na ich widok. Tu jest coś nowego, z nawiązaniem do przeszłości, podobnie jak z Bliźniakami. Moim zdaniem dobry materiał na realizację, o ile oczywiście chcemy kolejnego nurka. Ja akurat bym obstawał za jakimś chrono, ale taką beczkę przygarnę z uśmiechem na twarzy też.

hrg.pl
:
Beczka zła nie jest - tylko czy nurek po bliźniakach to dobry pomysł? Zaleta jest taka, że jest "inna" i też chętnie ją przygarnę, jednak może coś innego?

:
Svedos - przy jakiej liczbie sztuk puszczanie limitek przez Was ma sens? Ale nie mówimy o takim projekcie jak Bliźniaki, tylko zamknietym, jak PZL?
Weźmiecie się za to, jeśli zbierze się grupa zdecydowanych osób?

hrg.pl
:
Niekoniecznie lolex. Z nurków mam Mako i to mi teoretycznie załatwia sprawę.

Beczki z zasady podobają mi się tak sobie, ale w formie projektu forumowego - czemu nie, ale te doxowe wskazówki z godzinową mniejszą od minutowej w moim subiektywnym odbiorze przekreślają całkowicie zegarek. Tak jak lupka - nie i już. Głupio się zmuszać do zegarka, c'nie?

Aczkolwiek chętnie się do projektu grupowego podłączę i pospamuję trochę. Póki nie ma obowiązku kupowania z rozdzielnika wszystkich forumowych projektów - czuję się tu dobrze z moim zamiłowaniem do lewków.

Obiektywnie rzecz biorąc na chwilę obecną czuję się nasycony zegarkowo. Strasznego parcia na kolejną sztukę nie mam, ale jak do mnie zagada to sobie sprawię.

Pozdrawiam
Eryk

PS. Muszę kończyć, bo mi za kwadrans monopolowy zamykają.

:
Koronkę na 4 lub 8 lub 10 i jestem w tym :)

:
Odpowiem za Svedosa.
I tak będziemy robili taką kopertę. A to jest główny koszt. Są 3 projekty bezela, ale to sa już jakieś tam drobne róznice.
Tarcza/wskazówki to jest kwestia względna - można ich zrobić tyle co do PZL, i ich cena będzie podobna - chyba że się zdecydujemy na nakładane indeksy np.
Jeśli zatem "łykniecie" konkretną kopertę - to reszta jest do ogarnięcia.
Z góry uprzedzam - nie robimy kopert powyżej WR200. Z uczciwości. Nikt tego i tak nie sprawdzi - a płacić każą.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.