Micronic
Odpowiedz do tematu

Mr.x
[Usunięty]
: Micronic
Dla mnie są rewelacyjne.



Micronic Stainless Steel Hand Winding 30-min. Chronograph Watch



Movement : 17-jewels Hand Winding 30-min. chronograph Movement, power reserve 42-hours. GLOSSY POLISHED PARTS WITH BLUE STEEL SCREW & COLUMN WHEEL.

Dial : Right sub-dial = 30-min. chronograph function, Left sub-dial = second hand, Centre long hands = 60-second for chronograph. And other 2 hands is the time.

Case : Stainless steel case and display back

Strap : 22mm High quality Leather strap included

Size : 40mm excluding the crown / lugs to lugs =49mm Glass : Curve glass top













Movement : 17-jewels Hand Winding 30-min. chronograph Movement, power reserve 42-hours. GLOSSY POLISHED PARTS WITH BLUE STEEL SCREW & COLUMN WHEEL.

Dial : Right sub-dial = 30-min. chronograph function, Left sub-dial = second hand, Centre long hands = 60-second for chronograph. And other 2 hands is the time.

Case : Stainless steel case and display back

Strap : 22mm High quality Leather strap included

Size : 42mm excluding the crown / lugs to lugs =50mm




:
fajne cos a 'la ruskie szturmance

:
Chciałbym tego pierwszego ale w wydaniu Sea-gulla

:
Oba zegarki są na werku ST 19, a ten pierwszy to bez wątpienia produkt Sea-Gulla tylko obrandowany Micronicem i o ile pamiętam to maja po 19 a nie po 17 kamyków.

:
Zabiję was, chce tego pierwszego :P Gdzie to się kupuje?



Edit: Znalazłem, ale 300$ mnie ostudziło :lol:

:
Ten pierwszy naprawdę fajny. Czyżby czas na zakup mojego pierwszego Chińskiego zegarka?

:
...pierwszy całkiem fajny, tylko logo mogliby zmienić (w sencie krój czcionki). Jakoś mi nie leży w tym wydaniu

:
Screvdriwer, Ty jestes stworzony do homarków a 'la PAM... :twisted: :lol:



A za 300$ to bym wolał białą Striełkę... :oops:

:
Spinner - coś Ty się tak na te PAMy uparł, paskudne takie... :)

:
Pierwszy mi sie podoba , ale 300$ to troszkę dla mnie za dużo :/

:
Screwdriver - założysz na rękę to zobaczysz - genialna prostota i no... sam nie wiem... Załozysz - zobaczysz:-)

:
jak wszyscy - pierwszy jest naprawdę świetny, ale nie za tyle. I ta nazwa - do jakiegoś elektronika pasuje... mogliby trochę ruszyć głowami i jakoś nazwać do rzeczy. Parnis choćby brzmi dużo lepiej. Jak dla mnie mogliby nazywać jakoś Huang-ho czy coś, dużo lepiej by było, a czasem naprawdę te nazwy wymyślają obciachowe. I font nieładny (albo za duży). Ale się czepiam :)

:
Nie czepiasz się - taka prawda...

Darecki
[Usunięty]
:
Ten pierwszy ładny ale tak jak svedos napisał to produkt Sea-gulla!

Po drugie cena... :(

Blaz
[Usunięty]
:
Kyle napisał:
jak wszyscy - pierwszy jest naprawdę świetny, ale nie za tyle. I ta nazwa - do jakiegoś elektronika pasuje... mogliby trochę ruszyć głowami i jakoś nazwać do rzeczy. Parnis choćby brzmi dużo lepiej. Jak dla mnie mogliby nazywać jakoś Huang-ho czy coś, dużo lepiej by było, a czasem naprawdę te nazwy wymyślają obciachowe. I font nieładny (albo za duży). Ale się czepiam :)
Podobnież Huang-ho to dla Chińczyków synonim niszczycielskiej siły, więc raczej nie dadzą takiej nazwy. :wink: Jak się kiedyś dowiedziałem to Chińczycy swoim produktom wysyłanym do Europy dają nazwy takie jakie im najczęściej większy kontrahent zaproponuje. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.