Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ten rekin przystaje Parnisowi?
Autor Wiadomość
borys 
Sprzedawca Ryżu


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Wrocław / Oława
 #1   Wysłany: 2010-12-15, 15:30   Czy ten rekin przystaje Parnisowi?

Kumotrzy, pomóżcie.

Lada dzień spodziewam się Parnisa, jedynego słusznego Portugalczyka z białą facjatą i niebieskim wąsem. Trzebaby go w coś godnego ubrać, taki zegar nie może chodzić w chińskim smoku :wink: ...

Wpadł mi w oko taki oto kawałek rekina: http://cgi.ebay.com/ws/eB...1#ht_842wt_1139 .

Nada się to? Nie będzie się gryzło? Nie miałem okazji widzieć ani tym bardziej pomacać tego paska na żywo, generalnie mi się podobuje, ale zastanawiam się, czy nie za sportowy i nie za niebieski?

Jeśli ktoś miał do czynienia z taką kombinacją, niech da znać, a jak ktoś się nie zna, to komentarze i tak mile widziane :mrgreen: .
Ostatnio zmieniony przez borys 2010-12-15, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
machlo 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 5257
Skąd: Warszawa
 #2  Wysłany: 2010-12-15, 16:03   

Myślę, że i kolor i grubość powinna być ok. Gdzieś mi się obiło o uszy, że boby jakoś brzydko się wycierają, ale ręki nie dałbym sobie za to uciąć.
Osobiście Parnisa noszę tak:


To jest struś z watch-band-center.com
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2010-12-15, 16:57   

Czyli z podobnego źródła. :wink:

Boby można podzielić na dwie grupy: modele budżetowe i prawdziwe hand-made. Te pierwsze są możliwe do przełknięcia, gdy płaci się za nie góra 50-60 zł. Są bowiem tak jak Reda gąbczaste. Te drugie to już jest pełna profeska i takaż cena. :wink:

Miałem wiele tych rekinów od Boba, ale nigdy mi nie podeszły ze względu na tą gąbczastość. Jednak do jakości nie mogę się przyczepić. Myślę, że to będzie dobry wybór w tej cenie. :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum