Zegarki Polska 2012
Odpowiedz do tematu

:
:mrgreen:
Wim wim rozumim A to znaczy ze odpiłowałeś się od tych wszystkich chiniolów by zanabyć jedynie słuszna Kalitę :razz:

:
Dwatch - poka tą turbinkę!

:
W sumie może nie jest to najlepsze miejsce ale co tam też podróba :)




Ostatnio zmieniony przez dwatch 2012-04-15, 11:31, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Byś się wstydził! Tylko naklejka na tą dziurę może Cię uratować przed blamażem! :mrgreen:

:
...zapomnieli chyba nazwy napisać w tych prostokącikach :twisted:




...tfuuuu tffuuu....nakleić oczywiście

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-04-15, 11:33, w całości zmieniany 1 raz
Spam
[Usunięty]
:
Maxio napisał/a:
...zapomnieli chyba nazwy napisać w tych prostokącikach :twisted:




...tfuuuu tffuuu....nakleić oczywiście



...bo to jest czasowskazywacz okolicznościowy... w zależności od okoliczności tam się odpowiednie cechy nanosi

:
Spam napisał/a:
...bo to jest czasowskazywacz okolicznościowy... w zależności od okoliczności tam się odpowiednie cechy nanosi

...a chyba, że tak, to wiele wyjaśnia






...a tak bajdełej, to pobają mi się te turbiny z napisami czy też bez

Spam
[Usunięty]
:
...ten wygląda bardzo bardzo... ale jak dla mnie mógłby nie mieć MSZ rezerwy lub mieć na subtarczy umieszczonej gdzieś na 12

:
...Spam, na żywca bardzo dobrze to wygląda, ładnie się oddziela i nie przeszkadza w niczym

:
Napisów nie ma bo to jest egzemplarz OEM, historia taka że moja poprzednia firma zamówiła takich 10 szt ze swoim logo w http://tswatch.en.busytra...ch-ST-108-.html w Honkkongu i rozdała klientom co poniektórym, a mi logo nie pasiło więc domówiłem 11 czysty, tera mogie napisać Polska 2012 bo akurat dwa miejsca som :) .

:
Wolę bez napisów , niż jakieś swiss design itp.

:
...dwatch, fajne prezenty rozdajecie :twisted:

:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak zrobisz zakup za kilka mln USD to też dostaniesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale ja już tam nie pracuje więc może nie dostaniesz :twisted: :twisted: :twisted:

:
dwatch, Świetny!!
Dużo Cię wyniósł?

Aż się prosi, żeby na te prostokąciki coś wpisać ;-)

:
Coś koło 350 USD ale USD było po 2 zł więc nie dużo. Co do prostokącików to rzeczywiście cuś można by napisać ale pomysła nie mam :???:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.