Najzgrabniejszy G
Odpowiedz do tematu

ptr
[Usunięty]
: Najzgrabniejszy G
Witam :smile:

Które modele G są najbardziej komfortowe w noszeniu? Chodzi mi o takiego G, o którym zapominamy, że mamy go na ręce. Którego nie musimy wyszarpywać z rękawa kurtki, żeby sprawdzić, która godzina itp, itd. Wiecie o co mi chodzi? :grin:
Jakieś propozycje?

:
dla mnie to z rodziny 5600 (np DW-5600)

爱好手表
Blaz
[Usunięty]
:
Wszystkie slimy. Cała rodzina 5600, 5500. G-7700/7710 też daje radę. Ostatnio stwierdziłem, że Giezy są także "EDC friendly". :wink:

:
ptr, niczego lepszego niż 5525 ode mnie nie znajdziesz :)

ptr
[Usunięty]
:
Dzięki chłopaki. :smile:

Też tak myślę, że przede wszystkim grubość koperty decyduje o komforcie noszenia. DW 5600 i 5500 wyglądają na najcieńsze. Są jeszcze podobnie cienkie modele?

@Selassje - a wiesz, że 5525 od Ciebie nie ściągam z reki w ogóle? :lol: Faktycznie, mimo że koperta większa od 5600, to komfort noszenia świetny. Dlatego szukam czegoś równie cienkiego, a mniejszego rozmiarami. I nie 5600, bo już mam. :cool:

:
niech sie nosi :)
cieńszy i mniejszy jest chyba tylko g-056, lub gw-056, ale jakiś taki damski jest

Blaz
[Usunięty]
:
Chcę dodać, że wbrew pozorom Giezy mają porównywalną grubość z 5600. :wink:

ptr
[Usunięty]
:
Ooo! 056 to chyba to, czego szukam... Tylko coś ich w sprzedaży nie widzę, a marzy mi się niebieski, bądź żółty...

Ale że GiEZ taki zgrabny, no no... Wyglada na klocka...

Blaz
[Usunięty]
:
Też miałem takie wątpliwości, dopóki go nie kupiłem. :wink: Np. GS-1300: 49,6 x 46,4 x 14,2mm (szerokość x wysokość x grubość).

W ogóle G-shocki wskazówkowe z Tough MVT są cieńsze, bo Tough MVT to najnowsza ewolucja mechanizmu g-shockowego polegająca m.in. na mniejszych wymiarach mechanizmu. Jednak za to płaci się już duże pieniądze. :wink:

ptr
[Usunięty]
:
Giez... Może kiedyś. Za drogi. Będę polował na 056 teraz. Zobaczymy, czy zdetronizuje 5525... :cool:

MVT. Muszę poczytać, co to za technologia.

:
podobno najbardziej ergonomiczny jest g-056

ptr
[Usunięty]
:
No to postanowione. :cool:
Moim nastepnym G będzie 056. Tylko gdzie go dorwać? Patrzyłem na alle, nie ma... :roll:


Ed: @sellasje, nie zauważyłem, dzięki!
Ed2: Uj, ale to uzywka i wygląda paskudnie. Chcę nowego i kolorowego. Niebieski, albo zółty. I negatyw. :lol:

Ostatnio zmieniony przez ptr 2012-01-05, 15:10, w całości zmieniany 2 razy
Arek
[Usunięty]
:
dla mnie najlepszy jest obecnie noszony GW-5500, jest nawet wygodniejszy od DW-5600 którego również mam, bo pasek jest szerszy przez co mniej ciśnie w rękę

ptr
[Usunięty]
:
Arek napisał/a:
dla mnie najlepszy jest obecnie noszony GW-5500, jest nawet wygodniejszy od DW-5600 którego również mam, bo pasek jest szerszy przez co mniej ciśnie w rękę


O, to racja. Niby wieksza koperta, ale taka jednolita z paskiem i zalanymi przyciskami. Nic nie wystaje zbędnego, nie uwiera. Podoba mi się jego "hulkowa" wersja... Może kiedys... :cool:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.