Zmiany moderatorskie
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Janek napisał/a:
chomior napisał/a:
He, he, he, :twisted: To Spinejro i Janek będą od dzisiaj różowi :lol: .

No wlasnie kufa nie jestem :evil:
Musze blazosa zmolestowac o to :twisted:


Nie da się, bo moderować mogą modzi, a nie melepety. Mod to ważniejsza ranga i ona się pokazuje. :mrgreen:

Bronek, pamiętasz ten dowcip?

Mąż przychodzi do domu i siada na kibelku. Tymczasem żona krząta się po mieszkaniu i słyszy, że z kibla dochodzą jakieś postękiwania. Myśli sobie: "Zrobię mężowi kawał i zgaszę światło". Gdy to już zrobiła z kibla słychać krzyk:
- O Boże! Ratunku!!!
Przerażona otwiera drzwi i zapala światło. A mąż mówi:
- Uff!!! Myślałem już, że mi oczy pękły.

:mrgreen:

:
Smok napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Panowie, wbrew teoriom spiskowym zaprezentowanym tutaj przez takich jednych co już na pewno nie dostaną od MUA avatarka z Paris Hilton więcej :twisted: :wink:


Pokażcie tego avatarka :smile: skrytożercy avatarkowi jedni :wink: :mrgreen:


No właśnie już nie mam. Siedział cały czas w privach a potem zniknął bo dupa wołowa ze mnie i nie wiedziałem, że po zapelnieniu skrzynki stare privy są nadpisywane nowymi :( a taki fajny, lekko perwersyjny był :twisted:

:
Blaz napisał/a:

Bronek, pamiętasz ten dowcip?

Mąż przychodzi do domu i siada na kibelku. Tymczasem żona krząta się po mieszkaniu i słyszy, że z kibla dochodzą jakieś postękiwania. Myśli sobie: "Zrobię mężowi kawał i zgaszę światło". Gdy to już zrobiła z kibla słychać krzyk:
- O Boże! Ratunku!!!
Przerażona otwiera drzwi i zapala światło. A mąż mówi:
- Uff!!! Myślałem już, że mi oczy pękły.

:mrgreen:


Dowcip znam :mrgreen:

Ale nie było mi do śmiechu jak przechodząc na następną stronę tematu zobaczyłem komunikat: "Nie ma takiego tematu" czy coś w tym stylu... Nie lubię jak mi "niewiadomokto" coś kasuje ;)

Ostatnio zmieniony przez Bronek 2011-12-08, 22:12, w całości zmieniany 2 razy
" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
Blaz
[Usunięty]
:
Eeee, ja ostatnio rano po śniadaniu włączam komputer, wchodzę na forum i mnie się wyświetla, że nie ma takiej strony. :shock:

Dzień wcześniej czyściłem historię i cache i zrobiłem literówkę w nazwie. :mrgreen:

:
Już kiedyś radziłem: spróbuj zaparzać. Może mniej szkód będzie :wink:

Blaz napisał/a:

Mąż przychodzi do domu i siada na kibelku. Tymczasem żona krząta się po mieszkaniu i słyszy, że z kibla dochodzą jakieś postękiwania. Myśli sobie: "Zrobię mężowi kawał i zgaszę światło". Gdy to już zrobiła z kibla słychać krzyk:
- O Boże! Ratunku!!!
Przerażona otwiera drzwi i zapala światło. A mąż mówi:
- Uff!!! Myślałem już, że mi oczy pękły.

:mrgreen:


To był dowcip z kanonu kawałów szpitalnych.

Inny: pielęgniarka na chirurgicznym pyta dokładnie obandażowanego gościa: przynieść panu kaczkę?
- Noooo. I od ch... frytek.
:cool:

Gb.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-12-08, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Albo:

- Siostro! Pić!
- Też bym się napiła.

:mrgreen:

:
Zaraz Wam dowcipy wydzielą do odpowiedniego tematu ;)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
Blaz
[Usunięty]
:
Możliwe, bo u nas panuje model "mod by fly". :mrgreen:

:
Po polsku: moduje mucha :smile:

J.

mrovka
[Usunięty]
:
dziwne to..tyle odnosnie mejla jakiego dostałem

i pytanie .. w jakim celu to ? po to zebym sie nie dowiedział od kogo bana dostałem?
to chociaz moze jakas ankieta? tak bez referendum?

patrzac do przodu to to posunecie jest jeszcze gorsze niz tekst o ADIM dla userów od pewnego zarzadu

Ostatnio zmieniony przez mrovka 2011-12-08, 23:15, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Referendum na temat czego? :wink:

Bana dostajesz zawsze od administratora, więc nie ma problemu z wiedzą o tym. Zresztą jakie to ma znaczenie dla kogoś, kto dostał bana? :mrgreen:

W zasadzie większość rozumnie i profesjonalnie prowadzonych forów ma konta MOD. Ewentualnie uwagi moderatorskie wpisuje się bezosobowo. To nie jest więc jakaś nowość. Ja wiem, że będąc na forum, gdzie moderka działa tylko na wyraźne polecenie "kilim", można się odzwyczaić od aktywnego moderowania, ale to nie powód, by potępiać w czambuł. :wink:

Rozwijamy się i patrzymy właśnie do przodu. Stajemy się coraz większym forum, które mimo wielkości ma być nadal forum aktywnie moderowanym. To wymaga pewnych zmian. Osoby będące moderatorami mogą się wypowiadać jako prywatne osoby, a gdy potrzebne są ingerencje moderatorskie, to logują się na bezosobowe konto MOD. Tych kont jeszcze nie ma, bo - tak jak pisałem - to jest początek zmian.

I cały czas będzie można zwracać się z uwagami do administracji czy modów z prośbą, interwencją.

Zmiana jest właściwie kosmetyczna. I mocne słowa nie są potrzebne. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-12-08, 23:25, w całości zmieniany 1 raz
:
mrovka napisał/a:
i pytanie .. w jakim celu to ? po to zebym sie nie dowiedział od kogo bana dostałem?


Bana dostaniesz od administracji forum, o ile spełnisz kryteria.

:
Czyli nic darmo; nawet na kopa trza się nachetać. Pieprzona demokracja. :smile:

Gburcydydes, filozof grecki.

:
...Jacek., nie filozuj...

:
no dobra, rejestruje konto z nickiem MOD.

sprzedam Wam za 3 lata haslo do niego :razz:

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.